Rust'ı hangi ayarlarda oynuyorsunuz?

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum gayet basit. Rust oyununu hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Size uygun olan ayarlar ne? Grafiğe önem veriyor musunuz vs. merak ettim. Ayrıca hatırlıyorsanız ayarları ayrıntılarıyla söylerseniz çok iyi olur. Çünkü ben bir türlü kendi ayarımı tutturamadım. Hız ve grafik arasındaki dengeyi pek kuramadım. Cevap veren herkese teşekkürler :)

Grafik kalitesi 4 - Keskinlik FXAA - Render Distance 2500 - ve High quality bloom - Sharpen - Vignetting bu ayarlar açık. Büyük yayıncılar bu ayarlari kullanmakta örneğin hJune. Kesinlikle bu ayarlar en doğrusu ve çok kez test ettik ve büyük bir toplumumuz var herkes bu ayardan memnun :) İyi oyunlar.

Grafik kalitesi 4 - Keskinlik FXAA - Render Distance 2500 - ve High quality bloom - Sharpen - Vignetting bu ayarlar açık. Büyük yayıncılar bu ayarlari kullanmakta örneğin hJune. Kesinlikle bu ayarlar en doğrusu ve çok kez test ettik ve büyük bir toplumumuz var herkes bu ayardan memnun :) İyi oyunlar.
Peki diğer ayarlar mesela Shadow distance, shadow quality, shader level, parallax mapping, filtering gibi ayarlar var. Onları ne yaptınız. Ve diğer açılıp kapanabilenleri neler yaptınız? Dedikleriniz dışındakiler kapalı herhalde. Birde water quality ayarları da. :)

Peki diğer ayarlar mesela Shadow distance, shadow quality, shader level, parallax mapping, filtering gibi ayarlar var. Onları ne yaptınız. Ve diğer açılıp kapanabilenleri neler yaptınız? Dedikleriniz dışındakiler kapalı herhalde.
Diğer tüm herşey (Performance) kısmındaki ayalarda dahil 0 ve kapalı pozisyonda olmalı. Odun bir base raidleyeceğiniz zaman içerideki nesneleri net görmek icin o anlık Performance kısmından Particle-Object-Decor quality ayarlarini anlık fulleyebilirsiniz.

Diğer tüm herşey (Performance) kısmındaki ayalarda dahil 0 ve kapalı pozisyonda olmalı. Odun bir base raidleyeceğiniz zaman içerideki nesneleri net görmek icin o anlık Performance kısmından Particle-Object-Decor quality ayarlarini anlık fulleyebilirsiniz.
Yardımınız için teşekkür ederim. Dediklerinizi uygulayacağım. Size de iyi oyunlar. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı