Rust'ta önceden girilen sunucu nereden bulunur?

İşletim sistemi
Windows 11

eren koca

Decapat
Makaleler
1
RAM
16gb
Ekran kartı
gtx 1650ti
İşlemci
i5 10200h
Arkadaşlar normal bir şekilde Rust oynuyordum su arıtma teislerine gittim iki adamı öldürdüm ve serverdan attı. Oynadığım serverı kesinlikle geri bulamıyorum ve geçmişte de çıkmıyor ne yapmalıyım.

Sunucu tarayıcısında "geçmiş" sekmesi var. Orda da görünmüyorsa sunucunun kapanmış olma ihtimali yüksek. Sunucu da arkadaşlarınız oynuyor ama sunucu size görünmüyorsa altyapı veya bağlantı problemidir. Arkadaşınızın oynadığı sunucunun IP adresini aldıktan sonra (F1) konsola connect (IP adresi) yazıp enter'a basarak bağlanabilirsiniz.

Sunucu tarayıcısında "geçmiş" sekmesi var. Orada da görünmüyorsa sunucunun kapanmış olma ihtimali yüksek. Sunucu da arkadaşlarınız oynuyor ama sunucu size görünmüyorsa altyapı veya bağlantı proble midir? Arkadaşınızın oynadığı sunucunun IP adresini aldıktan sonra (F1) konsola connect (IP adresi) yazıp Enter'a basarak bağlanabilirsiniz.

Evet maalesef dün yeni sıfırlanmıştı başlamıştım ve yeniden wipe yemiş bütün emeğim gitti 1 gün için.

Ben o sorunu çok yaşadım. Emeğimin hiç umursanmadan s***r edilişi beni çok sinir ediyordu parayı bastım gittim sunucu kurdum.

Steam pazardan almanı tavsiye ederim. Steam pazarında daha fazla eşya var.
Bu arada benim sunucumu önermek isterdim ama şu aralar sık sık eklenti deniyoruz sık sık yeniden başlatıyoruz. Sunucuya kimseyi almıyoruz.

ZAYKO 5X RUST SERVER

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı