Çözüldü RUST'ta server gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blindingeye

Hectopat
RUST'ta server gözükmüyor, bazıları gözüküyor, olmuyor.

RUST hata.png

Çözüm
Sorunu çözdüm. Steam oyunu görmüyormuş.
Oyunu Steam üzerinden yüklü olduğu klasöre bir daha yükledim. Silmeden düzeldi.
Hocam ara sıra oyundaki arkadaşlarımıza da oluyor bu sorun. Düşük internet bant genişliğinden olabilir ama emin değilim. Kendiliğinden düzeliyordu bizim arkadaşın.

Aynısı şu an bende de oluyor 1 haftadır araştırıyorum hiçbir yerde çözümünü bulamadımEki Görüntüle 550180

Rust'ta server gözükmüyor, bazıları gözüküyor, olmuyor.

Eki Görüntüle 510285

Kardeşim, sen Rust Staging Branch'i yüklemişsin. Herhalde o değil. Steam'e sadece Rust yaz ve onu yükle. Üzerinde zaten kaç saatin oldugu yazıyor. Bende de aynı sorun oluyordu. Ben öyle yaptım, düzeldi. Tüm sunucular gözüküyor.

Nasıl yaptığını söyleyebilir misin? Aynı sorun bende de var. Yeniden yüklemeyi nasıl yaptın? Ben oyunu silip geri yüklediğim halde sorun düzelmedi.

Ben sorunu şöyle çözdüm Steam kütüphanemde Rust ve Rust strantin breach diye 2 Rust varmış. Ben de Rust stating breachı indirmişim o Rust'ta en fazla 20 30 tane sunucu var, sildim onu sadece Steam kütüphanesinde Rust yazdım en başta cıktı ve onu indirdim böylelikle düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı