Rust'tan sebepsiz yere yasaklanmak

bilaldeger

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona bir küfür ettim. 10 dk. kadar sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "Disconnected: Steam auth: Gamebanned." Herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    2,5 MB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona küfür ettim 10 dk. kadar, sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "Disconnected: Steam auth: Gamebanned." Herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Sizi öldürdü diye küfür etmek ne kadar mantıklı sizce? Sırf bir küfür değil, adama 10 dakika küfür etmişsiniz. Küfürden banlanma ihtimaliniz fazla.

Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona küfür ettim 10 dk. Kadar, sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "disconnected: Steam auth: Gamebanned." herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Kardeşim insanlara oyun içi neden küfür ediyorsun? Sebepsiz değil, küfür etmişsin cezasını çekeceksin.

Kufur etmemen gerektigini baskalari soylese umursamazsiniz. Umarim ders olmustur. Oyunlarda hakaret edilmemeli. Farkli serverlar icinde bu durum gecerli mi? Benim bildigim rustta bu tur banlar server temelli.

Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona küfür ettim 10 dk. kadar, sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "Disconnected: Steam auth: Gamebanned." Herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Bende mouse yazılımı var diye yemiştim. Kafasına göre takılıyor oyun. Oyunda herkes macro nerdeyse hile desen gırla zaten

Geri
Yukarı