Rusya üzerinden birisi Gmail hesabıma bağlanmaya çalışıyor

Arkadaşlar birisi mail hesabıma bağlanmaya çalışmış. Rusya üzerinden bağlanmaya çalışmış. Baktığımda en son Linux 16 Temmuz'da giriş yapılmıştı, hesabımda 2faktörlü doğrulama ve yedek e-posta aktif halde ama nasıl, hesabıma giriş yapmış bende şaşırdım. Tüm platformlarda bu mailim ve şifremi kullanıyorum. Bu arada Google Drive'de şahsi verilerim var oraya yedekledim onların kaybolmasını ve başka birisinin bakmasını istemiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim :)

Arkadaşlar YouTube kanalım da silinmiş şimdi fark ettim yardımcı olun.

Eki Görüntüle 1455937Eki Görüntüle 1455938Eki Görüntüle 1455938Eki Görüntüle 1455938
Bence kardeşiniz VPN ile sizi yiyor.

Arkadaşlar birisi mail hesabıma bağlanmaya çalışmış. Rusya üzerinden bağlanmaya çalışmış. Baktığımda en son Linux 16 Temmuz'da giriş yapılmıştı, hesabımda 2faktörlü doğrulama ve yedek e-posta aktif halde ama nasıl, hesabıma giriş yapmış bende şaşırdım. Tüm platformlarda bu mailim ve şifremi kullanıyorum. Bu arada Google Drive'de şahsi verilerim var oraya yedekledim onların kaybolmasını ve başka birisinin bakmasını istemiyorum.

Eki Görüntüle 1455937Eki Görüntüle 1455938Eki Görüntüle 1455938Eki Görüntüle 1455938

Yapacağınız işlemler çok basit:
1. Şifre değiştir.
2. Hesabın başka cihazda açık olmadığından emin olun.
3. SMS doğrulamayı aktifleştirin.
4. Güvenlik ayarlarından güvenlik kodunu aktifleştirin.
5. Cihazları yönete girin ve size ait olmayan cihazı seçerek oturumu kapat tuşuna basınız. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bilgisayarınızı ve telefonunuzu sıfırlayın yani şüphelendiğiniz tüm cihazları temelli sıfırlayın yoksa bu T.C.'ye kadar gider bence.

Crackli Bandicam indirmek istiyordum ve sanırım link kısaltma oradanda Media firden giriş etddim

En kötü olduğumda YouTube kanalım bağlanmış ya o

Keşke bende de sizdeki kadar kolay olsa...

Benim geçen sene ana mailimi çalmışlardı zar zor kurtardım geri alana kadar öldüm öldüm dirildim.
Ve deprem gibi artçılar var hala böyle 3-5 kurcalama oluyor şifre değiştirmeme rağmen (2FA açık olmasına rağmen girmişlerdi hainler)

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    24,4 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı