Rusya-Ukrayna savaşında hiçbir ülke bir şey yapmıyor

Ama bildiğim kadarıyla Ukrayna'da Rusya bölgesi varmış doğru mu? Kiev olması lazım galiba Rusya oraya saldırmaktan vazgeçmiş diye duydum.

ABD'nin yaptıklarina bakalim Japonya'ya atom bombası atti insanlik suçu iraka girdi Suriye'yi dağittı afganistana girdi.

Ama bildiğim kadarıyla Ukrayna'da Rusya bölgesi varmış doğru mu? Kiev olması lazım galiba Rusya oraya saldırmaktan vazgeçmiş diye duydum.
Rusya, Ukrayna'da yaşayanları Rus vatandaşı saydı. Ukrayna ordusunun ve halkının hükümete baş kaldırıp indirmesini planladı ama başaramadı. Tam tersi ordu da halk da hükümetin yanında yer aldı. Bu da Rusya'ya kötü yansıdı.

Herkes Ukrayna'ya gaz verdi verdi sonra yalnız bıraktı şu an Ukrayna halkı ölüme mahkum bırakılmış bir durumda ve biden hala kalkmış yaptırım diyor.

Bende hiç anlamış değilim aslında ama 3. dünya savaşı çıkarmış eğer yardım edersek herkes öyle diyor.

NATO üyesi olmadigi icin vakiyorlar sadece yaptirimlar devrede ama Rusya aptal degil. Rus uzay aracini ABD ya da Avrupa Birliği ülkelerine düsürmekle tehdit ediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…