Rusya'dan alınan Battlefield 1 Türkçe yok

sivrigum

Kilopat
Merhabalar. Rusya'da oturan bir tanıdığa Battlefield 1 aldırdım. Sonra Origin hesabıyla kendi bilgisayarıma Battlefield 1'i indirdim ama sadece Polski ve Russian dilleri mevcut. Bunun başka bir yolu yok mu? Oyunu böyle oynamak zorunda mıyım? İngilizceye bile razıyım hiçbir şey anlaşılmıyor bu dillerle. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch Dogs'da benzer bir şey yaşamıştım. Öncelikle Ubisoft ile konuştum, ancak ürün anahtarımın Rusya bölgesine sınırlı olduğunu ve yardımcı olamayacaklarını öğrendim. Daha sonra interneti kazarak dil paketi bulup kurdum. BF1'e dil paketi bulabilir misiniz bilmiyorum. Belki BF1 oynayan bir arkadaşınızdan rica edip dil dosyalarını bir dosya paylaşım sitesine yüklemelerini isteyebilirsiniz.

Watch Dogs'da benzer bir şey yaşamıştım. Öncelikle Ubisoft ile konuştum, ancak ürün anahtarımın Rusya bölgesine sınırlı olduğunu ve yardımcı olamayacaklarını öğrendim. Daha sonra interneti kazarak dil paketi bulup kurdum. BF1'e dil paketi bulabilir misiniz bilmiyorum. Belki BF1 oynayan bir arkadaşınızdan rica edip dil dosyalarını bir dosya paylaşım sitesine yüklemelerini isteyebilirsiniz.
Birkaç tane buldum fakat işe yaramadı yinede teşekkürler.

Bölge kilidi varsa bildiğim kadarıyla dil değişmiyor. Siz yine de origin üzerinden oyunun ayarlarına bakın, dil değiştirme oyun içinden değil de origin arayüzünden olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı