Rusya'dan S-400 alarak ne yapmaya çalışıyoruz?

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rusya'yı desteklerken işimize geldi. Sonra Ukrayna'yı desteklemek işimize geldi. Dış politika çıkar işidir. Dün dost dediğin devleti düşman edinebilirsin. Düşman edindiğin devleti de bugün dost edinirsin. Rusya ile anlaşıyoruz fakat Rusya Suriye'de karşımızda duruyor. Rusya da bize aynısını yapıyor. Herkes işine nasıl geliyorsa öyle davranıyor.
Yavaş dönün ümmet hızınıza yetişemiyor.Daha dün gibi aklımda Ruslar bizim askerlerimizi şehit ettiklerinde nasıl Putin'in yanında el pençe divan durdukları.
Yani bu kadar şey yazdım hiç birine cevap vermiyorsunuz sadece bir yeri cımbızla alıp odak noktasını değiştiriyorsunuz.
TSK'nın bilmediğimiz gizli silahları mevcut. Sürü droneları ile düşman donanmasını etkisiz hale getiren sistemlerimiz var. Türkiyenin askeri gücü küçümsenmeyecek kadar fazla. Boşuna demiyor reis topunuz gelin diye. Bir şeylere güveniyor ki söylüyor. Fransız gemisi olayını bir araştır.
Aynen Konya'daki gizli üssümüz de şuan çok büyük silahlar yapılıyor.
Saldırı olmadığı için duruyor. Savaş çıkarsa atılan füzeleri vs havada imha edececek.
Evet savaş çıktığında zaten düşman ülke senin S-400'ü kurmanı bekleyecekti.

Yavaş dönün ümmet hızınıza yetişemiyor.Daha dün gibi aklımda Ruslar bizim askerlerimizi şehit ettiklerinde nasıl Putin'in yanında el pençe divan durdukları.
Yani bu kadar şey yazdım hiç birine cevap vermiyorsunuz sadece bir yeri cımbızla alıp odak noktasını değiştiriyorsunuz.

Aynen Konya'daki gizli üssümüz de şuan çok büyük silahlar yapılıyor.

Evet savaş çıktığında zaten düşman ülke senin S-400'ü kurmanı bekleyecekti.

El pençe divan durdukları videoyu atar mısın? Başka kimse karışmasın lütfen. Bu arkadaştan bekliyorum.

El pençe divan durdukları videoyu atar mısın? Başka kimse karışmasın lütfen. Bu arkadaştan bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
a.jpg

İsrail'e terör devleti diyoruz, bizi vurduğunu gördünüz mü hiç?
İsrail ne diye seni vuracak? Ticari ilişkilerinden haberin yok İsrail ile. İsrail'e terör devleti demelerinin amacı propaganda ve ümmetçilik yapmak bu kadar basit. Esad'ınsa bahanesi var, bölgelerinde güç kazanmaya çalıştık, işgal ettik gibi lanse ettiler, adama katil dedik. Ha madem diyorsanki savaş yok o zaman ne diye ekonomi bu kadar çöküntüdeyken aldın? Almışsan bari aktif et.

Türk heyetinin karşısında Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı var? Ne bekliyordun, salına salına beklemelerini mi? Cidden şakasınız :D.
Ben görüntüleri izlerken utandım. Daha bir şey demeyeceğim tamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı