Rusya'dan S-400 alarak ne yapmaya çalışıyoruz?

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 156
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L*n taş mı yiyeceğiz biz? Adamı hasta etmeyin. Ekonomik kriz var diyorum size, hazinede para yok ona rağmen gidip S-400 alıyorlar. Doğru düzgün aktif olup, çalışıp çalışmadığı da belli değil. Almasaydık demiyorum daha geç alsaymışız ya.
Şu an taş yemiyorsun. Ama bak, S-400 aldık. Demek ki alınca taş yenilmiyormuş.

L*n taş mı yiyeceğiz biz? Adamı hasta etmeyin. Ekonomik kriz var diyorum size, hazinede para yok ona rağmen gidip S-400 alıyorlar. Doğru düzgün aktif olup, çalışıp çalışmadığı da belli değil. Almasaydık demiyorum daha geç alsaymışız ya.
Üslubuna dikkat et. Kahvehane değil burası. Ekonomik kriz var diye savunmaya olan yatırımların hepsinin kesilmesi ne kadar doğru olabilir? Erteleye erteleye bu zamana geldin. Zamanın kapitalist sistemi senin çengel iğneye kadar ithal etmene sebebiyet verdi. Sonra yok neden üretmiyoruz? Yok neden gelişmedik diye zırlamayın!

Şu an taş yemiyorsun. Ama bak, S-400 aldık. Demek ki alınca taş yenilmiyormuş.
Gel bunu açlıktan intihar edenlere anlat. Eline iş aş yazarak intihar edenlere anlat. Benim taş yiyip yememem önemli değil, önemli olan Türk milletinin taş yiyip yememesi.

Allah aşkına biri ne yaptığımızı söyleyebilir mi?

1.ABD ile rahip olayından dolayı ilişkilerimizde kırılma yaşandı ve korkudan rahibi verdik.

2.batı savunma sistemi vermiyor bahanesiyle S-400 denen boruları aldık ve Rus büyükelçi isterseniz onlarla patates taşıyın diye bizimle alay etti.

3.ondan sonra ABD ile ambargo tehditi ile karşı karşıya geldik. Rus'lar Suriye'de askerlerimizi şehit etti ve devlet büyüklerimiz hemen Putin'in ayağına gitti resmen aşağılandık.

4.Libya'da Rusya, ABD ile karşı karşıya geldik askerlerimiz şehit oldu.

5.ondan sonra Ukrayna ile Rusya gerginliğinde Ukrayna tarafında olduk.

6.ABD baskısıyla kanal İstanbul ile montrö boğazlar sözleşmesi'ni konuşuyoruz bu sefer de Rusya ile Karadeniz'e kıyısı olan ülkelerle papaz olacağız.

7.önceden sövüp saydığımız mısır ile ilişkilerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Hatırlıyor musunuz? İstanbul seçimlerinde sisi mi? Binali mi? Diyeni.

http://
http://Tayyip ülkeyi batırmaya çalı...Rusya bir füze atsa Ukrayna yok olacak zaten.

Ah Hürkuşum ah Vecihim... Vatan için neler yapmak istedin neler yaptın neler çektin...
Alın size başlangıç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı