Rvc GUI MP3 dosyasını path ve index'e çevirme

harlex

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Junior Web Developer
Merhaba,

Rvc GUI'de kendi sesimi No.1 vokali ile convert etmek istiyorum fakat ZIP dosyası import etmem gerekli. Benim sesimin kayıtlı olduğu dosya MP3 uzantılı, bu ZIP dosyasında path ve index uzantılı 2 tane dosya olması gerek, yani kendi sesimi bu uzantılara nasıl çeviririm? Rvc GUI'de nasıl convert ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi sesiniz veya import edeceğiniz ses MP4 olması yetiyor. Burasını karıştırmayın, EXPORT edeceğiniz kişinin ses datası ZIP olarak olması gerekiyor.

1. Import kısmına modelin .zip dosyasını ekleyip,
2. Import ettiğin datayı seçip,
3. Browse'den kendi sesini "mp4" olarak seçtikten sonra (crepe en iyi sonucu verdi, diğerlerini kurcalamadım, Pitch kısmında eğer model kız, kaynak erkek ise 1 yapman gerekli.)
4. Convert etmen yeterli. PC gücüne göre değişiklik gösterebilir.

1689104032229.png

Kendi sesiniz veya import edeceğiniz ses MP4 olması yetiyor. Burasını karıştırmayın, EXPORT edeceğiniz kişinin ses datası ZIP olarak olması gerekiyor.

1. Import kısmına modelin .zip dosyasını ekleyip,
2. Import ettiğin datayı seçip,
3. Browse'den kendi sesini "mp4" olarak seçtikten sonra (crepe en iyi sonucu verdi, diğerlerini kurcalamadım, Pitch kısmında eğer model kız, kaynak erkek ise 1 yapman gerekli.)
4. Convert etmen yeterli. PC gücüne göre değişiklik gösterebilir.

Eki Görüntüle 1858138
çok teşekkür ederim ama anlatmak istedim no.1 in bi tane müziği ben söylemişim gibi bunu yapay zekaya convert ettircem bunun için kendi sesimi nasıl ziplerim zipin içinde path ve index uzantılı dosyalar olması gerek

Dostum bulabildinmi kendi ses dosyanı modele çevirmeyi? Bende araştırıyorum ama bir sonuca ulaşamadım.
bulamadım knk ya

Dostum bulabildinmi kendi ses dosyanı modele çevirmeyi? Bende araştırıyorum ama bir sonuca ulaşamadım.
buldum dostum bırkacağım videodan izleyip yapabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı