RVC-GUI "no module named faiss" hatası

Talazahi

Hectopat
Daha fazla  
RVC-GUI kurmaya çalışıyorum fakat sürekli olarak bu ve türevlerini alıyorum (ek olarak atacağım). Ekstra olarak arada Uzak Doğu dillerinden bir tane cümle var çözemediğim(aynı şekilde ekte görülecek).

faiss.png

Rvc-gui.bat'i çalıştırdığımda karşıma çıkan problem (bundan önce de parselmouth, scipy ve türevlerini indirdim "pip install" komutu ile).

faiss2.png

Burada da "pip install faiss" yaptığımda karşıma çıkan problem var.

Buradaki adımları doğru düzgün takip ediyor musunuz?
Örnek olarak bu kodla gerekli kütüphaneleri indirdiniz mi?
Bash:
pip install -r requirements.txt

Yapmamıştım az önce bitirdim oradaki adımları fakat hala faiss adlı module yok diyor.
"Pip install -r requirements.txt" yazınca;
"Error: Could not open requirements file: [Errno 2] no such file or directory: 'requirements.txt"
Böyle bir problem ile karşılaşıyorum.

Yapmamıştım az önce bitirdim oradaki adımları fakat hala faiss adlı module yok diyor.
"Pip install -r requirements.txt" yazınca;
"Error: Could not open requirements file: [Errno 2] no such file or directory: 'requirements.txt"
Böyle bir problem ile karşılaşıyorum.
Dosyanın bulunduğu konuma cd ile gidip sonra çalıştırın. Yoksa dosyayı bulamaz hatadaki gibi.

bunların hiçbirini yapmanıza gerek yok yapılması gereken bu

dosyayı indirdiğinizde c veya e de önemli değil batı tıkladığınızda direk açılıyor

güncel olmayan sürümler varsa her şekilde hata alırsınız

bu arada python yükleyenler olmuş bunuda yapmayın zaten runtime içindeki python kullanarak açıyor

devam eden sorun varsa işletim sistemi olarak ne kullanıyorsanız yazılımı güncelleyin

eminim düzelecektir

Geri
Yukarı