RX 460 2GB Overclock

enesyildiz.2002

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI RX 460 2GB ekran kartıma OverClock yapmak istiyorum. Ancak tam nasıl yapacağımdan haberdar değilim. Pek anlamıyorum. Kartın yanma riskini de almak istemiyorum. FPS'im 5-10 artsın, FPS dropları olmasın yeter. Çok ısınmasın birde.

Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC Edition (tek fanlı)
İşlemci: i3-3210 3.2
RAM: 8 GB DDR3

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle o tip bir karta ne kadar O.C yaparsanız yapın 5-10 FPS artışı mümkün değil. Dropların kaynağının ekran kartı olduğuna eminseniz ayarlarınızı düşürün.

MSI Afterburner ile karta maksimum stabil değere ulaşana kadar O.C yapabilirsiniz ama F/P bir kart olduğu için pek bir artış olmayacaktır.

Bu karta hız aşırtma yapsanız da en iyi ihtimalle 3-4 FPS artacaktır. Belki daha az. AMD'nin bu seri kartları pek yatkın değil hız aşırtmaya. Tecrübeniz de yoksa hiç uğraşmayın derim.
Peki teşekkür ederim.

Öncelikle o tip bir karta ne kadar O.C yaparsanız yapın 5-10 FPS artışı mümkün değil. Dropların kaynağının ekran kartı olduğuna eminseniz ayarlarınızı düşürün.

MSI Afterburner ile karta maksimum stabil değere ulaşana kadar O.C yapabilirsiniz ama F/P bir kart olduğu için pek bir artış olmayacaktır.
Saol. Ayarlar en düşükte zaten PUBG oynuyorum. FPS büyük ihtimal işlemciden kaynaklı. Fazla uğraşmayacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı