RX 460 4GB Battlefield 1'de GPU stabil kalmıyor

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar GPU stabil bir kullanımda kalmıyor. Sıkıntı nedir? Lowda 30-50 FPS alıyorum. CPU kullanımı %80 4.2 GHz O.C'lu. Sıcaklık 38 derece. Normalde Highda rahat oynatabilen bir kart. Kasma sıkıntısı da yaşıyorum. Diğer oyunlar da rahatım. Rainbow Six Siege vs. gibi oyunlarda rahat FPS değerleri alıyorum. Battlefield 3-4 de 80-90 arası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle herkese tekrardan merhaba. Yaptıklarımı açıklıyorum dx 12 yi kapattım pek fazla değişim olmadı. Sistemim imzamda belirtildiği gibi. Star wars battlefront 90 fps gibi değerlerdeyken battlefield 1 neden böyle anlamadım. Lütfen yardım istiyorum. Ekran kartı driverlar güncel.
Amd FX 6100 - ASUS 970 GAMİNG AURA - Msı Rx 460 4gb - 2x4 kingston 1333 mhz ram - Xigmatek calibre 600 +80 plus güç kaynağı - James Donkey 112C oyuncu mouse - Asus VS247NR 23.6 Monitör - LOGİTECH G105 - Sades a55 pro kulaklık - Logitech f310 gamepad- Steel series natus vincere mousepad-

Oyun Crack ise bu sorunlari yasiyabilirsin ayrıca darboğazdanda olabilir ama CPU kullanımın %80 ise normal , MSAA ayarini kontrol et eğer X16 da ise FPS yi gerçekten çok etkiliyor.

Oyun Crack ise bu sorunlari yasiyabilirsin ayrıca darboğazdanda olabilir ama CPU kullanımın %80 ise normal , MSAA ayarini kontrol et eğer X16 da ise FPS yi gerçekten çok etkiliyor.
Dar boğaz olduğunu düşünmüyor ve oyun orjinal. Olsa battlefield 4 de veya star wars battlefront da olurdu.

ve msaa ayarı bf 1 de bulunmuyor.

Bir yardım eden arkadaşlar.

Single player gpu full kullanılıyor. fakat multiplayerda tersi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı