RX 460 Alınır Mı?

Ona bakarsan rx590 570 den de iyi. Burada amaç kart onermek degil ki.
Rx570 minimum 850 lira. Arkadaşın 400 bütcesi var, geriye kalan 450 lirasını sen mi vereceksin?

Hocam youtube'da fps videoları mevcut. Üç aşağı beş yukarı aklında fikir oluşur. Memnun kalırsan satın alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıfırı 850TL, ikinci el iyi araştırma ve şans ile 500-600 TL arasına bulunabilir.
Tabi bütçe kısıtlı ise yapacak bir şey yok.

Ekran kartını bana veya burdaki bir başkasına almayacağınız için size bir kart önerildiğinde "Öneri mi istiyorum sizden?" şeklinde konuşmanız oldukça yersiz. Emin olun burdaki herkes sizin iyiliğiniz için öneride bulunuyor ve aldığınız üründen memnun kalmanızı istiyor. Belli ki 400 Lira verebilecek bir imkanınız var ki bu konuyu oluşturmuşsunuz. Eğer bütçenin esnetilmesi gibi bir imkan var ise (1-2 ay kadar beklenip de yükseltilebilecekse) RX 570 için bütçe esnetilmesi en mantıklısı ve geleceğe dönük olanı. Ama eğer bütçem sabit ve almam gerekiyor diyorsanız o fiyata RX 460 uygundur.

Ekran kartını bana veya burdaki bir başkasına almayacağınız için size bir kart önerildiğinde "Öneri mi istiyorum sizden?" şeklinde konuşmanız oldukça yersiz. Emin olun burdaki herkes sizin iyiliğiniz için öneride bulunuyor ve aldığınız üründen memnun kalmanızı istiyor. Belli ki 400 Lira verebilecek bir imkanınız var ki bu konuyu oluşturmuşsunuz. Eğer bütçenin esnetilmesi gibi bir imkan var ise (1-2 ay kadar beklenip de yükseltilebilecekse) RX 570 için bütçe esnetilmesi en mantıklısı ve geleceğe dönük olanı. Ama eğer bütçem sabit ve almam gerekiyor diyorsanız o fiyata RX 460 uygundur.
zaten kartı test edip alıcam satıcı kişi test edip alabilirsin dedi
RX 570'i şiddetle tavsiye ederim
tavsiyemi istiyorum hocam kart iyimi diye soruyorum.
780tlye Rx570 alinabilir.
tavsiyemi istiyorum hocam bütçem 400 350 tl başka para veremem malesef

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı