RX 460 Alınır Mı?

Ona bakarsan rx590 570 den de iyi. Burada amaç kart onermek degil ki.
Rx570 minimum 850 lira. Arkadaşın 400 bütcesi var, geriye kalan 450 lirasını sen mi vereceksin?
"Bütçem 400₺" diye bir yazı göremiyorum. Ayrıca RX 570 4 GB ile RX 460 2 GB arasında bence 400₺'ye değer bi fark var. Ve RX 570 çok daha uzun ömürlü olacağı kullandığı yıla göre parayı hesaplandığın zaman gayet benzer, ödediği paranın değdiği bir sonuç elde edersin.

Ayrıca zaten fiyatına göre iyi olduğunu söyledim, RX 570'i ise oraya bi seçenek olarak bıraktım sadece.

Ona bakarsan rx590 570 den de iyi. Burada amaç kart onermek degil ki.
Rx570 minimum 850 lira. Arkadaşın 400 bütcesi var, geriye kalan 450 lirasını sen mi vereceksin?

Hocam youtube'da fps videoları mevcut. Üç aşağı beş yukarı aklında fikir oluşur. Memnun kalırsan satın alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu testin gerçek sonuçlar verdiğini sanmam.

Gerçekten lazım ise al.
Darboğaz yapabilir.
Darboğazı en aza indirmek için oynadığınız oyunun ayarlarını ve çözünürlüğünü en üste alın.
Ayarlar en üst seviyeye çekildiği takdirde i7 3770+RX460 darboğaz oranı %21 olarak görünüyor 4GB ram ile.

Gerçekten lazım ise al.
Darboğaz yapabilir.
Darboğazı en aza indirmek için oynadığınız oyunun ayarlarını ve çözünürlüğünü en üste alın.
Ayarlar en üst seviyeye çekildiği takdirde i7 3770+RX460 darboğaz oranı %21 olarak görünüyor 4GB ram ile.
Ofiste i3 7100+ RX 460 4 GB kullanıyorum darboğaz yok, 3770 nasıl darboğaz yapacak o kart ile? O saçma sapan sitelere güvenmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı