RX 460 CrossFire Yapmak

Mr. Krabs

Kilopat
Yer
Samanyolu Galaksisi
Daha fazla  
Arkadaşlar RX 460 crossfire yapmak mantıklı mıdır?

Bir videoda görmüştüm adamlar 2 tane 460 ekran kartını crossfire yapıp oyunlarda çok yüksek çözünürlüklerde çok yüksek saniye başına düşen kare hızı alıyorlardı.
Ve ellerinde bulunan işlemci hatırladığım kadarıyla orta seviye bir işlemciydi.

Yeni sistem toplayacaktım ama işlemci işimi görür diye düşündüm.

Şuan bende FX-8300 işlemcisi bulunmakta ve bir tane Rx 460 4 GB ekran kartım var.
Şimdi ben üstüne 600 lira ekleyip ikinci Rx 460 4 GB ekran kartını almam mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar RX 460 crossfire yapmak mantıklı mıdır?
Bir videoda görmüştüm adamlar 2 tane 460 ekran kartını crossfire yapıp oyunlarda çok yüksek çözünürlüklerde çok yüksek saniye başına düşen kare hızı alıyorlardı.
Ve ellerinde bulunan işlemci hatırladığım kadarıyla orta seviye bir işlemciydi.
Yeni sistem toplayacaktım ama işlemci işimi görür diye düşündüm.
Şuan bende Fx-8300 işlemcisi bulunmakta ve bir tane Rx 460 4 GB ekran kartım var.
Şimdi ben üstüne 600 lira ekleyip ikinci 460 4 GB ekran kartını almam mantıklı olur mu?
Mantıklı değil. Tek bir güçlü kart kullanman daha doğru olur.
Benim elimde bir tane Rx 460 4 GB olduğu için başka ekran kartına para vermektense ikincisini alıp
paradan tasarruf ederim diye düşünmüştüm.
Bu arada 2 ekran kartlı sistemler daha mı çabuk ısınıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aradaki performans farkına bakabilirsin. Yanlış bilmiyorsam CROSSFİRE DX12 desteklemiyordu sorun çıkabiliyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı