RX 460 Görüntü gelmeme sorunu

Akif Ödül

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bugün yeni bir ekran kartı aldım. (Oem RX 460) Taktıktan sonra monitore görüntü gelmemeye başladı. Sonra çıkartıp denedim yine ekrana görüntü gelmedi. Internetten bir araştırma yaptım, RAM'i, BIOS'u, yeni kartı vs söküp takıp tekrar denedim, HDMI, VGA kablolarını denedim ama nafile. Kartı takmadan önce (ve eski kartla) gül gibi çalışan bilgisayar şimdi ekrana hiçbir şekilde görüntü vermiyor.
Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

RX 460'in en problemli modeli. Kimseye onermiyorum. Yapılması gereken çoğu şeyi yapmışsınız. Iade etme şansınız varsa edin.

RX 460'in en problemli modeli. Kimseye onermiyorum. Yapılması gereken çoğu şeyi yapmışsınız. Iade etme şansınız varsa edin.

Bende de var ve hiçbir sıkıntı yaşamadım

hdmi kablonu ekran kartına taktın dimi?
Hem ekran kartı hem de onboard görüntü vermiyor. Yukarıda belirttiğim gibi yeni ekran kartını denedikten sonra oldu. Az önce bilgisayarcıdaydım 3 gündür uğraşıyorlar peoblem buyuk ihtimalle anakarttadır diyorlar ama onlar da yapamadılar:(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı