RX 460 GTA V'te kaç FPS alır?

i3 2100.
MSI RX 460 2 GB.
8 GB RAM.
350 Watt PSU.

GTA V'te kaç FPS alırım ortalama yüksek ayarlarda?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Direk net bir bilgi kesinlikle verilemez. Çok değişik değerlerdir fps dediğimiz şey. Biri 60 alır biri 20 alır. Üretilen her bir parçanın ayrı bir performansı vardır. Ama ortalama tahminlerde bulunabiliriz. En düşük 20 en yüksek 47 fps arasında alırsınız. Oyunda grafiksel değişimler yaparsanız fps durumları 90 küsürlere kadar çıkabilir. Çok dert etmeyin yani. Her türlü gideri olur ekran kartınızın ve işlemcinizin.

Benim eski bilgisayarda oynadığım zaman 45-63 arası gidip geliyordu. Hatta 70leri bile geçtiği oldu ( menüde: D )

+Benim PC GTA 5'de Max 700 FPS alıyor. En az 75 FPS alıyorum.
-75-700 arası FPS değişmezki yalancı. Havaya mı baktın o PC ile.
+Yok ya menüde 700 civarı alıyorum oyunda diye sormadın ki. Sorsaydın 75-85 FPS arası alıyorum diye söylerdim.

2-4 FPS ekleyin değerlere.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
High ayarlarda 40-60 arası alırsınız.
Dediğim gibi grafikleri düşürüp çözünürlüğü tam ekran olan en düşük ayara getirmeniz durumunda 90 seviyelerini rahat görür. Fakat en yüksek ayarlarda 20 ila 45 fps arası olacaktır.

Dediğim gibi grafikleri düşürüp çözünürlüğü tam ekran olan en düşük ayara getirmeniz durumunda 90 seviyelerini rahat görür. Fakat en yüksek ayarlarda 20 ila 45 FPS arası olacaktır.

Bence High ayarlarda 40-60 görür darboğaz olmadan. OEM normal modellere göre 2-4 FPS daha az veriyor.

Bence High ayarlarda 40-60 görür darboğaz olmadan. OEM normal modellere göre 2-4 FPS daha az veriyor.
Evet olabilir. Yüksek ayarlar çok bir şey istemiyor zaten. 40 fps olabilir ama her şekilde performansta düşüş yaşayabilir. Yani normalde 90 fps de alsa ortalama fps en yüksek ayarlarda 25-30 civarı olacaktır.

Evet olabilir. Yüksek ayarlar çok bir şey istemiyor zaten. 40 FPS olabilir ama her şekilde performansta düşüş yaşayabilir. Yani normalde 90 FPS'de alsa ortalama FPS en yüksek ayarlarda 25-30 civarı olacaktır.

25 FPS değerleri cidden abartılınca gördüm. Benim sistemim darboğaz sistem. En yüksek ayarlar MSAA off olduğu sürece FPS 30-50 arası ortalama 35.

Geri
Yukarı