RX 460 için Anakart ve İşlemci önerisi

Hissoka

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Kartı : Sapphire RX460 GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Güç Kaynağı : Aerocool VX Serisi 500W 34A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı
Bu ekran kartına uygun işlemci ve ana kart önerebilir misiniz?
Bütçe 300-350TL sıfır olmayacağını biliyorum 2. el sıkıntı olmaz.

• Xeon X5460 İşlemci alsam bunun yanına bu ekran kartını destekleyecek ana kart önerebilir misiniz fazla pahalı olmayacak şekilde RAM desteği de biraz yüksek olursa iyi olur.
  • Böyle bir sistem aldığımı düşünsek yeterli olur mu biraz bakındım ve Xeon X5460'ın baya iyi olduğunu söylemişler.

Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • XEON X5460 Bu ekran kartın da darboğaz yapmaz diyen olmuş bir konuda sizce yapar mı
  • Yapmazsa XEON X5460 takabileceğim RAM kapasitesi en az 8GB Olan bir ana kart önerebilir misiniz yardım edin lütfen 2. el olup olmaması farketmez 200tl civarı olsa iyi olur

@GCN @Mucahitt @Silinen üye@Asım Demir

Bu konuya yardım edebilir misiniz acaba

Up

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart olarak: Quadro G41-M3N Intel G41 1666MHz DDR3 Soket 775 ATX Anakart Fiyatı

İşlemci olarak: AliExpress Mobile - Global Online Shopping for Apparel, Phones, Computers, Electronics, Fashion and more
Birde 50 TL'lik soğutucu alırsan çok iyi olur.
O işlemci ile o kart darboğaz yapmaz. Bir arkadaş o işlemciyle HD 7950 kullanmıştı. RX 470-480 takılabilir belki. @Silinen üye @HisokaFreecs ikiniz içinde geçerli.
bu ana kartın RAM desteği en fazla kaç acaba
çok sağolun bu arada bunları alıp takarsam sıkıntısız oynarım değil mi

bu ana kartın RAM desteği en fazla kaç acaba
çok sağolun bu arada bunları alıp takarsam sıkıntısız oynarım değil mi
Eski nesil Xeon işlemciler modlanarak 775 portuna uyumlu halr getiriliyor. Buda öyle bir işlemci. Tak çalıştır tarzında.

Kaç GB RAM desteği olduğunu öğrenmek için anakart modelini Google'ye yaz ve kendi sitesinden bak.

Eski nesil Xeon işlemciler modlanarak 775 portuna uyumlu halr getiriliyor. Buda öyle bir işlemci. Tak çalıştır tarzında.

Kaç GB RAM desteği olduğunu öğrenmek için anakart modelini Google'ye yaz ve kendi sitesinden bak.

8GB'mış RAM desteği

sıkıntısız oynarım derken ekran kartı ile olsun ana kart işlemci vs. darboğaz gibi sıkıntılar yaşamam değil mi?

Anakart olarak Msi H110 Gaming ya da H110mPro-VD kullanabilirsin.İşlemci olarak İntel i3 6100 ya da i3 6098p kullanabilirsin.Bende Rx460 kullanıcısıyım.Msi H110mPro-VD ve i3 6098p kullanıyorum.Tercih sizin

1483553877538.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı