RX 460 için İşlemci Önerisi

İşte o kimseye düşmez. Biz öneririz. Alıcı karar verir.
Kararı doğru hale getirmek bu forumdaki herkesin görevi arkadaşım. Bilmediği için yanlış bir karar vermiş olması en normal şey. Bilenler ona doğru tavsiyeyi yapar. Tabi ki de en son alıcı karar verir. Ama ben o parayı çöpe atacak sistem önermem.

Kararı doğru hale getirmek bu forumdaki herkesin görevi arkadaşım. Bilmediği için yanlış bir karar vermiş olması en normal şey. Bilenler ona doğru tavsiyeyi yapar. Tabi ki de en son alıcı karar verir. Ama ben o parayı çöpe atacak sistem önermem.
Bak bu noktada sana hak veriyorum. Ancak anlamış olmalısın ki; ona istediği türden bir önerme yapmıştım. Konu gereksiz yere uzatılmamalı.

Şuan için AMD işlemci alınmaz hatta önerilmez. İ3 6100 veya İ3 6098p de alabilirsin. İkiside işini rahatlıkla görecektir. AMD işlemci istiyorsan 2017 ilk çeyreği beklemeni öneririm çünkü AMD Zen mimarili işlemcilerin o tarihlerde çıkması gündemde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı