RX 460 OEM hala alınır mı?

Srcnz

Decapat
Daha fazla  
RX 460 OEM 2 GB 650 TL'ye buldum biliyosunuz ki ekran kartları çok pahalı sizce alınır mı? RX 460 OEM beni üzer mi? Eğer alınırsa işlemci tavsiyesi verir misiniz uygun fiyatlı?

Temiz bulmak biraz zor. Hala alınabilir. İşlemci olarak ne istiyorsunuz? Elinizde bulunan malzemeler nedir? Bunları da yazın.

Temiz bulmak biraz zor. Hala alınabilir. İşlemci olarak ne istiyorsunuz? Elinizde bulunan malzemeler nedir? Bunları da yazın.

Aslında hiçbir parçam yok VR 1350 TL var yani hiçbir parçam yok derken anakart işlemci ekran kartı yok 8 GB RAM 200 TL'ye. Buldum yani anakart işlemci ekran kartı toplam 1200 TL tutsa yeter.

RAM türü nedir? Ona göre tavsiye gelir. Anladığım kadarıyla sizin anakart, işlemci gibi donanımlara ihtiyacınız var. Kasa ve PSU falan da var mı?

RAM türü nedir? Ona göre tavsiye gelir. Anladığım kadarıyla sizin anakart, işlemci gibi donanımlara ihtiyacınız var. Kasa ve PSU falan da var mı?

Kasa PSU hard disk hepsi var DDR3 dediğim RAM sadece anakart işlemci ekran kartına ihtiyacım var PSU 440W ASUS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda fiyatları ne durumda bilmiyorum fakat RX470 4 GB bulabilirseniz almanızı tavsiye ederim. Halen kullanmakta olduğumuz 5 PC'de sorunsuz çalışmakta.

Şu anda fiyatları ne durumda bilmiyorum fakat RX470 4 GB bulabilirseniz almanızı tavsiye ederim. Halen kullanmakta olduğumuz 5 PC'de sorunsuz çalışmakta.
Dediğiniz ekran kartı 2.eli 2 bin tl den aşağı yok fırınlanmış bitane 500 tl fırınlanmış nedir alınırmı

Geri
Yukarı