RX 460 OEM alınır mı?

Şu durumda alınabilir, sağlam/sorunsuz olduğundan emin olun yeter.

ASUS Dual RX460 2 GB modelini kullanıyorum, başka bir PC'de de OEM modeli var,
%60 fan ile kolay kolay 75-76 dereceyi geçmiyor.

Alınır. Bu arada bunların üstündeki fanı çıkarıp ASUS, Sapphire, MSI gibi markaların soğutma bloğu takılabiliniyor mu?

Fan takanları gördüm fakat direk olarak bir soğutma bloğu takılıyor mu bilmiyorum.
Yine de üstündeki fan bu kartı soğutmaya yeterli oluyor. Fanı arıza yaparsa o zaman değiştirmeyi düşünürsünüz.

Fan takanları gördüm fakat direk olarak bir soğutma bloğu takılıyor mu bilmiyorum.
Yine de üstündeki fan bu kartı soğutmaya yeterli oluyor. Fanı arıza yaparsa o zaman değiştirmeyi düşünürsünüz.

Teşekkürler.

asıl sorma amacım bu kartın görüntüsünü beğenmiyorum daha güzel görünüme kavuşturabiliniyor mu diye merak ettim.

YouTube'da tanıtım videosu çekildiği zamanlar almıştım. 1 yılı aşkın süre sorunsuz kullandım. 70 derece üzerinde çalışıyordu üstündeki fan yüzünden. Üzerine başka bir fan uydurulabilirse güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı