RX 460 OEM'e 250W yeter mi?

@Afkborn
Everest dostum 🤔.
@FIFFLAREN
Marka dolayısıyla bile arkadaşın yazdığı net cevap.
Dostum onu bende belirttim fakat yeni bir PSU alana kadar gayet yeterli. 400 W olup verimliliği %60 olsa bile gayet yeterli gelecektir. Güç kaynağını sonuna kadar kullanmayacak sonuçta yenisini alana kadar idare edecektir.

Dostum onu bende belirttim fakat yeni bir PSU alana kadar gayet yeterli. 400 W olup verimliliği %60 olsa bile gayet yeterli gelecektir. Güç kaynağını sonuna kadar kullanmayacak sonuçta yenisini alana kadar idare edecektir.
Sadece 5-6 ay idare etmesi gerekli değiştireceğim PSU'yu.
Bişi sorcam. Rx 460 Oem hala satılıyor mu ?
Satılıyor Hepsiburada'da

@Afkborn
Bence el bombası, sistemini seviyorsa hiç bulaşmasın.
Hocam teoride evet size katılıyorum. Gayet mantıklı söyledikleriniz fakat iş pratiğe geldiğinde çok katılmıyorum. Bütçesi olmadığı için bu durumda olabilir. Değiştereceğini zaten kendi belirtmiş. Everest tamam kalitesiz bir marka. Ürünlerine güvenilmez fakat bu güç kaynağını sonuna kadar zorlamayacak. Çok yük binmeden kullanacağı için 5-6 ay için yeterli geleceğini düşünüyorum. Sorun çıkma ihtimali tabii ki var fakat dediğim gibi olmayacağına inanıyorum.

@Afkborn
Içerisinde kullanılan kondansatörlerin bile markası ve kalitesi belli olmayan bir ürün için fazla zorlamaya gerek yok. Kesinlikle amacım arkadaşın bütçesine ya da kullandığı malzemeye laf etmek değil, yanlış anlaşılmasın. Sadece siz olun, arkadaşımız olsun ya da sosyalde bulunan kişiler olsun kimsenin sistemi zarar görmesin. Sadece ürünün iyi olmadığını bilsin. Iyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı