OEM RX 460 sisteme 250W PSU yeterli midir?

Lostt

Decapat
Abiler benim elimdeki sistemde HD6570 ekran kartı i3 3220 işlemci var. OEM RX 460 almayı düşünüyorum PSU 250 Watt sıkıntı olur mu? Ayrıca OEM 50 Watt tüketiyor diye okudum eski kartım daha fazla olmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
psu alırken watt'a çok dikkat etmeyin. 400W psu'lar şu sıralar ortalama bilgisayara çok rahat yetebiliyor. PSU alırken dikkat etmen gereken şey markalar. Xigmatek, Zalman, Corsair. Dandik markalara yönelmeyin yazık edersiniz.

250W PSU kullanırsanız sınırları zorlamış olursunuz. Yeni, dandik olmayan ve gücü biraz daha yüksek olan PSU almanızı öneririm.

PSU alırken Watt'a çok dikkat etmeyin. 400W PSU'lar şu sıralar ortalama bilgisayara çok rahat yetebiliyor. PSU alırken dikkat etmen gereken şey markalar. Xigmatek, Zalman, Corsair. Dandik markalara yönelmeyin yazık edersiniz.

Watt önemsiz mi? Tamam, 400W'yi anlarım da 250W PSU ortalama hangi bilgisayara yeter?

250W PSU kullanırsanız sınırları zorlamış olursunuz. Yeni, dandik olmayan ve gücü biraz daha yüksek olan PSU almanızı öneririm.

Watt önemsiz mi? 250W PSU ortalama hangi bilgisayara yeter?
Ben cs oynarım sadecede arkadaş 400 wattan bahsetmiş orta sistemlere yetiyor demiş
Mevcut sistem daha çok güç tüketiyor. Sorun olmaz.
Eminmisiniz ben karar veremedim de

Watt önemsiz mi? Tamam, 400W'yi anlarım da 250W PSU ortalama hangi bilgisayara yeter?

Bendeki sistemi söyleyeyim sana. İntel Pentium E5200 işlemci, 4GB RAM, HD3400. Buna 250W okey. ama sen verimli kullanmak istiyorsan ve yarın öbürgün upgrade yaparım diyosan 250W iş yapmaz. Yani o PSU bir gün değişicek. İmkanın var galiba şimdi yap işte. Bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı