RX 460 PSU önerisi

Azatbulut21

Hectopat
Bilgisayar PSU yandı yani power. Baya zaman önce almıştım su an degistirmek için PC uyumlu power arıyorum, kaç pin olduğunu çözemedim.

Eski PSU Feel Hurrincane ATX 550W
Ekran kart: AMD Radeon RX 460
Anakart: Gigabyte Z77X UD3H

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar PSU yandı yani power. Baya zaman önce almıştım su an degistirmek için PC uyumlu power arıyorum, kaç pin olduğunu çözemedim.

500W Bronz sertifikalı HİGH POWER yada KCAS modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Size yetecektir.

PSU olarak bunu alabilirsiniz beyazı daha uygun gibi

PSU olarak bunu alabilirsiniz beyazı daha uygun gibi

Büçte 250 300 ondan yana sıkıntı yok da power aldıktan sonra pc bileşenleri uyumlu olup olmadığını nasıl anliyabilirim.
500W Bronz sertifikalı HİGH POWER yada KCAS modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Size yetecektir.
benim pc bileşenleri uyumlu mudur ?

@Azatbulut21 Şöyle bir PSU önerebilirim o bütçeye:

İşlemciniz nedir?
İnte i7 2666 k 2.nesil
İnte i7 2666 k 2.nesil
Pc içine baktım anakart en üst taraf 4+4 yani 8 pin giriş var ekran kartı 3+3 Anakart ram üstünde 12 +12 vardı ama alacağım psu pinler uyumlu olur mu bilmiyorum
Düzgün bir 350W PSU bile yeterli. RX 460 harici güç bağlantısı istemiyor zaten. 400W +80 bu sisteme ömürlük yeter ama ileride güncelleştirme yaparım dersen 600W +80 almanda fayda var.
Benim pc uyumlu nasıl bi psu alabilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı