RX 460 PUBG Crash ve Mavi Ekran Hatası

Alperen Çam

Hectopat
Daha fazla  
Herkese kolay gelsin iyi akşamlar.
  • Anakartım: Asus H170M E3 DDR3
  • Ekran kartım: Amd Radeon Rx460 2 gb 128 bit
  • RAM: 2x4GB Hi Level RAM BELLEK
  • İşlemci: Intel Pentium G4560 3.5 GHz
  • PSU: 500W Bronz
Arkadaşlar sadede geleyim PUBG oynuyorum en düşükte kasmıyor FPS'de iyi durumda ama cız ediyor mavi ekran veriyor ve oyunlarda crash yiyorum. Güzel performans veriyor şükür ama crash ve mavi ekran yiyorum. Daha onceden beyaz ve kırmızı ekran da yedim cız edip veriyor ekranları. :( Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sistemini yaz ve minidump dosyalarını paylaş.
Minidump dosyamda klasör boş diyor.
SİSTEM:
  • Anakartım: Asus H170M E3 DDR3
  • Ekran kartım: Amd Radeon Rx460 2 gb 128 bit
  • RAM: 2x4GB Hi Level RAM BELLEK
  • İşlemci: Intel Pentium G4560 3.5 GHz
  • PSU: 500W 80plus Bronz Güç kaynağı
  • Harddisk im eskilerden Samsung 500 GB

Mavi ekran verdiyse oranın boş olmaması gerek. CCleaner'dan olabilir onları kaldırmasın. Bence bir Memtest yap. Ne mavi ekranı veriyor? Hiç ayrıntı vermemişsiniz. Sistemi de tam belirtin.

Mavi ekran verdiyse oranın boş olmaması gerek. CCleaner'dan olabilir onları kaldırmasın. Bence bir Memtest yap. Ne mavi ekranı veriyor? Hiç ayrıntı vermemişsiniz. Sistemi de tam belirtin.
"critical_strutcure_corruption" hatası memtest ve HDD test yaptım daha neyini belirteyim sistemin? Sonunda win32K gibi bir şey yazılı.

Sistemi hala tam olarak belirtip minidump paylaşmadınız. Her neyse. Bilgisayarda Driver Booster veya benzeri bir porgram var mı?

HDTune programını indirin, Health sekmesindeki her şeyin fotoğrafını çekin, ayrıca yine HDTune ile test yapın ve test sonucunu buraya atın. (Fotoğrafları boyutundan dolayı atamazsanız ilgili rehberi kullanın. Resim Sıkıştırma Rehberi)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı