RX 460 PUBG Lite Düşük FPS sorunu

BugraCagalara

Decapat
Merhabalar, işletim sistemim bu oyunun istediklerini karşılasa da aynı şekilde inanılmaz düşük FPS değerleri alıyorum. Ateş aldığımda, envanter açtığımda, yerden eşya aldığımda, dürbün açtığımda dahi 1 saniyelik droplar yiyorum. Benden kötü sistemi olan arkadaşlarım benden yüksek FPS alıyorlar ama ben alamıyorum diğer oyunlarda FPS'im gayet düzgün sadece PUBG Lite'de durum böyle.
İşlemci: AMD FX-4100 Quad-Core 3.60 GHz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: OEM RX 460 2GB

---
Daha önce denediğim şeyler:
Ekran kartının bütün driverlerini kaldırıp tekrar bir güncellemek, yenisini kurmak
Oyunu defalarca silip yüklemek,
Virüs taraması yapmak,
DirectX güncelledim,
Advanced System Care tarzı programlarla bakım yaptım,
Kasanın içindeki tozları temizledim,
Belki düzgün takılmamıştır diye kasa içerisindeki RAM, ekran kartı gibi donanımları çıkarıp taktım.
Fortnite'de bile 70 80 FPS alabilirken bu oyunda 30 FPS'den yukarı çıkmıyor, 20 FPS değerlerinde oynuyorum hiç akıcı değil ve sürekil drop yiyorum kafayı yemek üzereyim bunun sebebi ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba oyunda sorun var . Ben de format attıktan sonra 30 fps den yukarı zor çıkıyor . Normalde 50-60 fps alırdım . Nasıl çözülür ben de bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı