RX 460 Sistem Oyun Esnasında Görüntünün Gidip Gelmesi

Xeon77

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul /Bağcılar
Daha fazla  
Merhaba. X3440 3.9 GHz OC, VX400 PSU ve RX 460 sistemim var. Uzun süredir oynuyordum ama bugün BF5 MP 64 kişilik haritada oynarken görüntü iki-üç kere gelip gitti. Daha sonra PC reset attı. Nedeni nedir? Ben PSU kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de RX460 ve VX400W kullanıyorum da bu PSU sanırım problemli ya. Benim de PC açılırken ''Zırrr'' diye traktör sesi gibi ses çıkartıyor masaüstü geldiğinde kendi kendine duruyor. Bazen CS:GO oynarken yine kendi kendine traktör sesi gibi ses çıkartmaya başlıyor. Senin de probleminin PSU olduğunu düşünüyorum. Sorununun ekran kartında olma olasılığı da var ama.

Merhaba. X3440 3.9 GHz OC, VX400 PSU ve RX 460 sistemim var. Uzun süredir oynuyordum ama bugün BF5 MP 64 kişilik haritada oynarken görüntü iki-üç kere gelip gitti. Daha sonra PC reset attı. Nedeni nedir? Ben PSU kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Hocam psunun kronik sorunu olabilir tek siz değilsiniz aynı sorunu yaşayan
İşlemciden memnunmusunuz anakartiniz nedir , bende işlemci soğutucusunun gelmesini bekliyorum GTX 960 ile kullanicagim ,o.c işlemi kolaymı
Teşekkürler

Hocam psunun kronik sorunu olabilir tek siz değilsiniz aynı sorunu yaşayan
İşlemciden memnunmusunuz anakartiniz nedir , bende işlemci soğutucusunun gelmesini bekliyorum GTX 960 ile kullanicagim ,o.c işlemi kolaymı
Teşekkürler

İşlemciden baya memnunum . Ama P7H55M kullandığımdan dolayı fazla overclock yapamıyorum. Gerçi 3.9 GHz de fena değil. BF5 MP 64 kişilikde yükleme ekranında %100’e ulaşıyor. Onun dışında nadiren %100 ulaşıyor. Yükte maksimum 71 derece oluyor.

İşlemciden baya memnunum . Ama P7H55M kullandığımdan dolayı fazla overclock yapamıyorum. Gerçi 3.9 GHz de fena değil. BF5 MP 64 kişilikde yükleme ekranında %100’e ulaşıyor. Onun dışında nadiren %100 ulaşıyor. Yükte maksimum 71 derece oluyor.
Bende de p7h55 var evet p55 e göre o.c biraz kısıtlı fakat sogutucuda önemli 3.9ghz çok iyi bakalım bende ilk başta 3.5 GHz de deneyeceğim sonra 3.8,GHz daha fazla çıkmam sanırım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı