RX 460 Sistemde VGA Monitör Kullanma

Erdem20

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni toplayacak olduğum sistemde bir süreliğine şuan kullanmakta olduğum eski monitörümü kullanmak istiyorum. Alacak olduğum ekran kartında VGA desteği yok. DVI portundan dönüştürücü kullanımda bir sorun çıkar mı acaba ?

Alacak olduğum sistem;

• İntel Core İ5 6500
  • MSİ B150M PRO VDH (duruma göre BAZOOKA olabilir)
  • CorsairVengeance 8 GB 2400 MHz CL14 ( Alındı )
  • Zalman Z3 Plus kasa
  • Gigabyte WindForce RX 460 2 GB modeli

PSU olarak şuanki sistemde Gigabyte 420W 'lık bir güç kaynağı mevcut bu sisteme yeteceğini düşündüğüm için sisteme PSU dahil etmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartını VGA dönüştürücü ile kullanıyorum ancak 5-10 liralık dönüştürücü kesinlikle almayın. Aktif bir HDMI-VGA dönüştürücü işinizi görecektir.

Ben Vatan Bilgisayar'dan HDMI To VGA aldım ( 90Tl idi ). Ps4 te kullanıyorum, bence rx 460 veya diğer hdmı kartlardada sıkıntı çıkarmaz.
Bilmiyorum ama ben ps4 e ilk taktığımda ekrana görüntü gelmedi ve bende ps4 ü TV ye bağlayarak DHCP yi devre dışı bıraktım.Belki PC de de bu olay olabilir.

Monitör almışsın ama bu başlığa gelen arkadaşlar çözüm bulabilsin diye yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı