RX 460 Sistemin Oyun Performansı

HakanYılmazzz

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce burada başka bir konu açmıştım. Recep Bey'in şubat sonunu bekle AMD için demesine rağmen dayanamadım ve bir sistem topladım. Sizce bu sistem ile oyunlarda hayal kırıklığı yaşar mıyım? Oyun satın almadan önce burada konu açıyorum ki hazırlıklı olayım :)

MSI 970A-G43 Anakart
AMD Fx8300 İşlemci (turbo 4,1 GHz)
Cooler Master Hyper T4 İşlemci soğutucusu
Seagate 2 TB güvenlik kamera harddiski
240 GB sandisk ultra SSD
asus strix RX460 4GB ekran kartı
Cooler master elite 431 kasa (500W PSU içinde)
4*8 : 32 GB kingston hyperx white 1866 DDR3 bellek
***Elimde olan 3 pin girişli 12cm kasa fanınıda kasa arkasına taktım. Önde de 12 cm 3 pinli fan kasa da vardı.

Tek hatam sonradan anladım ama geri dönüşü olmadı bütçemi ekran kartı yerine belleğe yatırmam. 32 GB yerine 16 GB alıp RX470 alabilirdim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce burada başka bir konu açmıştım. Recep Bey'in şubat sonunu bekle AMD için demesine rağmen dayanamadım ve bir sistem topladım. Sizce bu sistem ile oyunlarda hayal kırıklığı yaşar mıyım? Oyun satın almadan önce burada konu açıyorum ki hazırlıklı olayım :)

MSI 970A-G43 Anakart
AMD Fx8300 İşlemci (turbo 4,1 GHz)
Cooler Master Hyper T4 İşlemci soğutucusu
Seagate 2 TB güvenlik kamera harddiski
240 GB sandisk ultra SSD
asus strix RX460 4GB ekran kartı
Cooler master elite 431 kasa (500W PSU içinde)
4*8 : 32 GB kingston hyperx white 1866 DDR3 bellek
***Elimde olan 3 pin girişli 12cm kasa fanınıda kasa arkasına taktım. Önde de 12 cm 3 pinli fan kasa da vardı.

Tek hatam sonradan anladım ama geri dönüşü olmadı bütçemi ekran kartı yerine belleğe yatırmam. 32 GB yerine 16 GB alıp RX470 alabilirdim...
Keşke sistemi almadan önce konu açsaydınız. Sistem rezalet desem hevesinizi kırmış olurum ama öyle.

Geri
Yukarı