RX 460 sistemin oyun performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 10

BerkeTB

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Rx 460 Overclock 2 GB
E3 1275 V2
Asus H61m-Pro
16 GB 1866 MHz
RAM
16 GB 1866 Mhz
SSD veya HDD modeli
480 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
RX 460 Overclock 2 GB
Anakart
Asus H61M-Pro
İşlemci
E3 1275 V2
Sistemimi sonunda toplayabildim GTA V gibi oyunlarda kaç FPS alabilirim? Ya da hangi oyunlar oynanabilir öneriniz var mı?

Sistemimi sonunda toplayabildim GTA V gibi oyunlarda kaç FPS alabilirim? Ya da hangi oyunlar oynanabilir öneriniz var mı?
Daha önceden kullandığım bir ekran kartı, GTA V'i rahatlıkla oynatır oynuyordum ben. Güncel oyunlarda ise 1080p low ayarlarda yeterli olacağını düşünüyorum eğer ki karttan çok beklentiniz olmazsa tatmin eder. Biraz eski bi kart çok güçlü bi kart diyemem.

Kaç TL'ye topladiniz 4500 TL ise i5 7400 RX 480 -570 sistem toplanir.

3.5k PSU da dahil.

Daha önceden kullandığım bir ekran kartı, GTA V'i rahatlıkla oynatır oynuyordum ben. Güncel oyunlarda ise 1080p Low ayarlarda yeterli olacağını düşünüyorum eğer ki karttan çok beklentiniz olmazsa tatmin eder. Biraz eski bir kart çok güçlü bir kart diyemem.

Şu an alamam ama işlemci daha iyi ekran kartını hak ediyor 🙂

Daha önceden kullandığım bir ekran kartı, GTA V'i rahatlıkla oynatır oynuyordum ben. Güncel oyunlarda ise 1080p Low ayarlarda yeterli olacağını düşünüyorum eğer ki karttan çok beklentiniz olmazsa tatmin eder. Biraz eski bir kart çok güçlü bir kart diyemem.

Ekran kartına daha hiç OC yapmadım yapsam farkı olur mu?

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.

60 FPS alıyorsan 64-65 FPS alısın. Ama daha çok ısınır.

Sağ olun.
Sadece 5 FPS mi etkisi oluyor biraz üzdü ama genel olarak performansını beğendim eski DDR2 sistemimden çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı