RX 460 vs GTX 760 vs GTX 950

ashemodios

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu üçü arasında kaldım(RX460 yerine R7 370'de düşünüyorum). Eski konulara baktığımda RX 460 daha güncel vs denmiş. Ekran kartının güncel olmasından kastınız nedir? Ve bu üçünden hangisini tercih etmeliyim? İkinci el alacağım fiyat araştırıyorum. 760 ve 950 arasında fiyat farkı pek yok öneriniz nedir?

Merhaba. Bu üçü arasında kaldım(RX460 yerine R7 370'de düşünüyorum). Eski konulara baktığımda RX 460 daha güncel vs denmiş. Ekran kartının güncel olmasından kastınız nedir? Ve bu üçünden hangisini tercih etmeliyim? İkinci el alacağım fiyat araştırıyorum. 760 ve 950 arasında fiyat farkı pek yok öneriniz nedir?

RX460 öneririm.

760 aralarında en iyisi, 1050 ile aynı performansı veriyor ve fazla ısınan bir model de değil. Daha önce ZOTAC AMP modelini kullandım Far Cry Primal, Max Payne 3, Assassins Creed III tarzı oyunları rahatlıkla oynatıyor.

Güç olarak 1050'ye yakın yani 950'den iyi. Çoğu oyunda ise 760'dan daha güçlü ve daha yeni bir kart.
760 aralarında en iyisi, 1050 ile aynı performansı veriyor ve fazla ısınan bir model de değil. Daha önce Zotac AMP modelini kullandım Far Cry Primal, Max Payne 3, Assassin's Creed III tarzı oyunları rahatlıkla oynatıyor.

RX460, 760'dan daha performanslı çoğu oyunda.

Güç olarak 1050'ye yakın yani 950'den iyi. Çoğu oyunda ise 760'dan daha güçlü ve daha yeni bir kart.

RX460, 760'dan daha performanslı çoğu oyunda.

VRAM'ın yetmediği yerlerde anca yaklaşır, 460'ın iyi olduğunu hangi videoda izlediniz ya da kullanıp gördünüz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VRAM'ın yetmediği yerlerde anca yaklaşır, 460'ın iyi olduğunu hangi videoda izlediniz ya da kullanıp gördünüz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de bu benchmark testlerine bakıyorum. Arada kaldım bazılarında GTX 760 bazılarında RX 460 önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı