RX 460 Witcher 3 kaldırır mı ?

pasii

Hectopat
Arkadaşlar ben Witcher 3 yükleyeceğim ama PC'im kaldırımı bilmiyorum. Bilen varsa yazsın lütfen. PC parcaları:

GT 730 ekran kartı
İ5 4460 3.20 GHz işlemci
8 GB RAM
GT 730 yerini RX 460 almayı düşünüyorum o zaman açar mı?

Daha fazla bilgi isteyen yazsın cevaplarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Witcher 3 yükleyeceğim ama PC'im kaldırımı bilmiyorum. Bilen varsa yazsın lütfen. PC parcaları:

GT 730 ekran kartı
İ5 4460 3.20 GHz işlemci
8 GB RAM
GT 730 yerini RX 460 almayı düşünüyorum o zaman açar mı?

Daha fazla bilgi isteyen yazsın cevaplarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gt 730 için ortalama alacak olduğunuz performans.

Xeon E5450 ve RX460 ile 1080P - Orta ayarlarda ortalama 35 FPS alıyorum, yer yer 40-40+ olabiliyor. Sizin saniye başına kareniz daha fazla olacaktır.

Ben de RX 460 OEM kullanıcısıyım, Witcher 3 çok oynamak istiyorum açıkçası, fakat hiç indirmek nasip olmadı. RX 460 OEM'i 350 tl gibi bir fiyata almıştım üstelik. Açıkçası OEM bulursanız kaçırmamanızı tavsiye ederim , hem uygun hem de aynı performans neredeyse.

Benim ekran kartım güncellenmiyor. Ben Witcher 2'yi en düşük ayarlarda ve çözünürlük düşürerek oynadım.
Birde RX460 OEM bulursanız link atarmısınız.
Bunu alsam diye düşünüyorum ama biraz sıkıntılı gibi:

Benim ekran kartım güncellenmiyor. Ben Witcher 2'yi en düşük ayarlarda ve çözünürlük düşürerek oynadım.
Birde RX460 OEM bulursanız link atarmısınız.
Bunu alsam diye düşünüyorum ama biraz sıkıntılı gibi:
Bu kart 500TL etmez bana kalırsa RX 570 almanı öneririm.
Not: Arkadaş Bütçe belirtmemiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı