RX 460'lı güncel bir sistem toplama

Bütçe
1300

Savage41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba elimde şu an i3 6098P işlemci ve RX 460 2 GB ekran kartı var bir de 8 GB 2400 MHz RAM bulunmakta.
Toplamak istediğim sistem sadece ekran kartını değiştirip çoğu oyunu oynatmasını istiyorum.
Şu an elimde yaklaşık 1300 TL bir para var. İşlemciyi de satıp ekleme yaparsam 2000 TL diyebiliriz sizlerden istediğim anakart ve işlemci öneriniz ama istediğim zaman güzel bir ekran kartı takıp bir daha uprade yapmamak. Biliyorum bütçe konusu biraz az ama elimde şu an bu kadar var tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhaba elimde şu an i3 6098p işlemci ve RX 460 2 GB ekran kartı var bir de 8 GB 2400 MHz RAM bulunmakta.
Toplamak istediğim sistem sadece ekran kartını değiştirip çoğu oyunu oynatmasını istiyorum.
Şu an elimde yaklaşık 1300 TL bir para var. İşlemciyi de satıp ekleme yaparsam 2000 TL diyebiliriz sizlerden istediğim anakart ve işlemci öneriniz ama istediğim zaman güzel bir ekran kartı takıp bir daha uprade yapmamak. Biliyorum bütçe konusu biraz az ama elimde şu an bu kadar var tavsiyeleriniz nelerdir?

Gigabyte H510M H Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Intel i3-10100F Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2400 TL tutuyor bununla yeni oyunları en düşükte bile oynarsın.

AMD biraz pahalı benim için Intel daha uygun benim eski bilgisayarimda AMD 2200G vardi gayet iyiydi ilk başlarda tabii ki her güncelleme sonrası artık yetmemeye başladı ama şimdi ve ilk defa Intel toplayacağım bana vakit ayırıp öneri verdiğin için çok teşekkür ederim dostum.
Diğer arkadaşlarında önerilerini duymak isterim.

Sadece aklım anakartta kaldı epey puanı baya düşük bir üst seviyesinede benim param yetmez ama bakalım

Yeni konular

Geri
Yukarı