RX 470 çıkışını HDMI'a dönüştürünce 60 Hz üstü alınmıyor

Kullandığınız dönüştürücü ürün linki var mı? Düşük hızda bir ürün olabilir. HDMI 1.3 dönüştürücü ise vermez.

Son düzenleyen: Moderatör:
DVI çıkışında dolayı da olabilir ki bence bundan dolayı veya düşük bir ihtimal kullandığınız dönüştürücüden kaynaklı ama kişisel fikrimi sorarsan DVI çıkışında dolayı oluyor.
Herhangi bir çözümü var mı bildiğiniz?

Kullandığınız dönüştürücü ürün linki var mı? Düşük hızda bir ürün olabilir. HDMI 1.3 dönüştürücü ise vermez.
Hocam çok eski bir dönüştürücü o yüzden nerden alındığı bile bilinmiyor siz bana uygun olan dönüştürcü linki varsa atar mısınız?

Herhangi bir çözümü var mı bildiğiniz?

Hocam çok eski bir dönüştürücü o yüzden nereden alındığı bile bilinmiyor siz bana uygun olan dönüştürcü linki varsa atar mısınız?

Bu ürün HDMI 1.3 verdiğini iddia ediyor.
Amazon.com.tr
Aynı şekilde bu kabloda iddia ediyor.
Amazon.com.tr
Yani 144Hz 1080p Support demek.

Sizin ekran kartı Mining Edition gözüküyor. Daha önce de benzer konularda gördüm. Ekran kartı sebebiyle de olabiliyor. Normalde DVI-D ile de 144 Hz almak mümkün. HDMI 1.3 ve üstü de teknik olarak 144 Hz alabilir. Dönüştürücü ise fark edebilir.

Tamamdır hocam bir 144 Hz DVI to HDMI deneyeceğim teşekkür ederim.

@nacnesnahila @Yener K. hocam Amazon.com.tr bu ürünü aldım sizin söylediğiniz denedim fakat hala 60 Hz üstü alamıyorum. Özel çözünürlük nedir ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz :( 1920x1080 kullanıyorum şu an.

Ekran Görüntüsü (5).png

@nacnesnahila hocam attığınız linkteki ürünü aldım ama ürünün fotoğraflarında 60 Hz yazıyormuş görmedim ondan kaynaklı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    307,1 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    260,2 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    1.023,3 KB · Görüntüleme: 16
Buradan farklı Hz değeri girilmiyor mu?

Fena durmuyor. Arkadaşlar da baksınlar.

O zaman yapacak bir şey yok, kartınla alakalı. Çözünürlüğü 720P'ye çeker misin denemelik belki işine yarayabilir. Ayarlar>Sistem>Gelişmiş Görüntü Ayarları>Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri>Tüm modları listele yap orada ne var bak bakalım bir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı