Rx 470 CrossFire İçin PSU Onerisi

Arkadaslar 1 aydir ne kadar arkadasim varsa bildigim 2 kurus bilgiden faydalanmalarini saglamaya calistim lakin benim kafama bir soru takildi. Ben de RX 480'i aylardir bekleyenlerdenim lakin RX 470'in 4GB'inin 750 TL olmasi ve bu kadar performansli olmasi beni cok dusunduruyor. Hele su haberi okuduktan sonra;
Sapphire AMD RX 470 Crossfire Graphics Card Review
Tamam burda x99 bir sistem toplanmis ama multi GPU destekleyen oyunlarda GTX 980 Ti ya da GTX 1070'e yakin performans sagliyor. Boyle bir sistemi kac W'lik bir guc kaynagi besleyebilir? Ha birde sizce MSI b150Gaming m3 + RX 470 (crossfire ihtimali var) yoksa Asus B150m Pro Gaming + RX 480 mi? Aslinda hemen MSI'i alcaktim da ASUS'un yaninda Doom hediyesi olmasi beni ayri cezbediyor ne yapmaliyim?
Rx 480'i o kadar bekledikten sonra siz de mi Rx 470'e karar verdiniz.:) Bence fiyatı artmazsa 470 alın. Msi anakart ile de Total War Warhammer veriliyor. B150 Gaming M3 kullanıyorum ben de. Rx 480'in çıkacağı yok. Sanırım Rx 470 alacağım. Ama backplate olmaması kafamı karıştırıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı