RX 470 için PSU önerisi

Ahmetberkay

Centipat
Arkadaslar yeni bir PC aldim 8 GB RAM i5 4590 RX 470 ekran karti anakarti bilmiyorum.
Arkadaslar PC eve geldi actik falan iste 10 dk sonra PC kapandi yine actik yine kapandi kendi kendine aciliyor kapaniyor, sonra ekran kartina guc gitmedi yine kapandi PC.
Bunun nedeni ne olabilur sizce 450 Watt PSU var ama siz ne onerirsiniz serfitikasi yok 500 Watt'da calisirmi, ve baska bir sorum PC'ye taktigmiz guc kablosu cok eski 12 13 yillik falan o bisey etkiler mi?
Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir güç kaynağı ile deneyiniz, sonuçta bu teknoloji şans işidir. Önerilerde bulunabiliriz ancak bütçeniz nedir?

500 W 80+ Bronze altına düşmemelisin. İmkanın varsa geleceğe dönük olması için daha yüksek watt değerli bir PSU'da alabilirsin, sevgiler.

Yeni bir güç kaynağı ile deneyiniz, sonuçta bu teknoloji şans işidir. Önerilerde bulunabiliriz ancak bütçeniz nedir?
En fazla 300
500 W 80+ Bronze altına düşmemelisin. İmkanın varsa geleceğe dönük olması için daha yüksek watt değerli bir PSU'da alabilirsin, sevgiler.
Hocam anladim peki guc kablosi 12 13 yillik yeni bitane alma vakti geldimi yoksa onu hala kullanabilirmiyim , hala saglam calisiyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı