RX 470 ekran kartı fanı çalışıyor ama görüntü vermiyor

Bende chipset tamırı yapıyorum sorun sanırım VRAM değil VRAM olsa görüntü gelir ekranda kare kare çizgiler olur mavi ekran verir sorun yüksek ihtimalle chipsette diye düşünüyorum.

İmkan varsa, satan kişiyle irtibata geçip durumu bildirin.

Bende chipset tamırı yapıyorum sorun sanırım VRAM değil VRAM olsa görüntü gelir ekranda kare kare çizgiler olur mavi ekran verir sorun yüksek ihtimalle chipsette diye düşünüyorum.

Güç yönetiminde de olabilir hocam. MOSFET vs.

İmkan varsa, satan kişiyle irtibata geçip durumu bildirin.

Güç yönetiminde de olabilir hocam. MOSFET vs.

Hocam görüntü gelirdi yine de fanlar RGB'ler çalışmaz öyle bir durumda sadece görüntü verebilir durumda olurdu ama dediğinizde mantıklı çalışmama ihtimali yüksek kısa devre soğuk lehim gibi durumlar olmuş olabilir.

Reis sistemim Aerocool 600W i5 3470 Esonic H61 anakart. Sistemsel olamaz değil mi?

Sistemden kaynaklı olacağını sanmıyorum.

Hocam görüntü gelirdi yine de fanlar RGB'ler çalışmaz öyle bir durumda sadece görüntü verebilir durumda olurdu ama dediğinizde mantıklı çalışmama ihtimali yüksek kısa devre soğuk lehim gibi durumlar olmuş olabilir.

Sistemden kaynaklı olacağını sanmıyorum.

Adamla konuştum ama almıyor.😔

Hocam dolandırılmışsınız sanırım geçmiş olsun bir soğuk su için ve bir tamirciye gösterin. Ve elektronikten anlamıyor iseniz ekran kartını açmanızı önermem.

ben çip ve vram taktırmıştım ikinci el kart parası kadar tutmuştu, çip sorunlu değilse makul fiyata yapılır çip sorunluysa epey tutar

Geri
Yukarı