RX 470 fan çalışmıyor

str1p3

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 570 8 GB
i5 9400F
Corsair 8GB x2
Merhaba, arkadaşımın RX 470 marka ekran kartı var. FiveM girdiğinde ekran kartı 70 derece, Minecraft girdiğinde de 70 derece. Kısacası her oyunda fan çalışmadığı için 70 derece oluyor. Ben de RX 570 kullanıyorum, bende olan tüm ayarları denedik ancak yine de bir sonuç alamadık. Nasıl bir yol izlememiz gerek?

Fan çalışmasa 90 derecelere çıkardı. 70 derece normal bir sıcaklık. Fanın çalışmadığına emin misiniz?

Fan çalışmasa 90 derecelere çıkardı. 70 derece normal bir sıcaklık. Fanın çalışmadığına emin misiniz?
Eminim, ölçümler katmanından baktık. 0 RPM olarak gözüküyor. Oyunda çok durunca ise bilgisayarı kapanıyor. Çok tuhaf, her oyunda 70 derece. Oyunu açtığı gibi.
z
Radeon'dan fan ayarlarını yollayabilir misiniz? Birde kullandığınız sürücü sürümü kaç? Dün 22.5.2 kurdum onda fan sorunu vardı bende de.
21.10.4 güncel değil sanırım. Herhangi bir güncelleştirme şeyi de gelmiyor.

Eminim, ölçümler katmanından baktık. 0 RPM olarak gözüküyor. Oyunda çok durunca ise bilgisayarı kapanıyor. Çok tuhaf, her oyunda 70 derece. Oyunu açtığı gibi.
z

21.10.4 güncel değil sanırım. Herhangi bir güncelleştirme şeyi de gelmiyor.
Fan stop yazısı var mı kartta? Böyle bir led yoksa kontrol ettiniz mi? Radeon'dan fan ayarı yapın sıcaklığa göre. Hava ısındı, 30-35 derecelerde tutmak için fanları boşta bile çalıştırmak gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı