RX 470 FPS Drop Sorunu

Lufikado

Hectopat
Daha fazla  
+Ryzen 3 2200G
+ASRock A320-M HDVR 4.0
+ASUS ROG STRIX RX 470
+Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000 MHz X2
+Xigmatek Tauro 600W 80+ Bronze
+250 GB SSD ve Harddisk
Sistem bu arkadaşlar ama sürekli oyunlarda drop alıyorum. League of Legends TFT oynarken bile low ayarla da bazen 100 FPS'i geçemiyor. Yayın için 2. Ekranı bağladığımdan beri sıkıntı var. Ekranı çıkartıp denedim acaba sıkıntı devam ediyor mu diye yine aynı sıkıntı. Gayet rahat yayın yaparken (rahattan kastım ara ara drop giriyordu ama şimdiki gibi değil) şimdi oyunlarda rahatsızlık veriyor. Bu arada ekran kartım fazla voltajdan kapanıyor diye undervolt yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
+Ryzen 3 2200G
+ASRock A320-M HDVR 4.0
+ASUS ROG STRIX RX 470
+250 GB SSD ve Harddisk
Sistem bu arkadaşlar ama sürekli oyunlarda drop alıyorum. League of Legends TFT oynarken bile low ayarla da bazen 100 FPS'i geçemiyor. Yayın için 2. Ekranı bağladığımdan beri sıkıntı var. Ekranı çıkartıp denedim acaba sıkıntı devam ediyor mu diye yine aynı sıkıntı. Gayet rahat yayın yaparken (rahattan kastım ara ara drop giriyordu ama şimdiki gibi değil) şimdi oyunlarda rahatsızlık veriyor. Bu arada ekran kartım fazla voltajdan kapanıyor diye undervolt yaptım.
Bence işlemci kaynaklı bir durum. O işlemci yayın yapmaya uygun değil.

+Ryzen 3 2200G
+ASRock A320-M HDVR 4.0
+ASUS ROG STRIX RX 470
+250 GB SSD ve Harddisk
Format atmayı denedinizmi? Veya Bios Reset?

Format atmayı denedinizmi? Veya Bios Reset?
Nasıl yapacağımı pek bilmediğim için girişmedim. Sadece DDU ile temizleme yapıp yeni sürümü yüklüyorum.
Bence işlemci kaynaklı bir durum. O işlemci yayın yapmaya uygun değil.
Yayın içinde değil şimdiki sıkıntım. Düz kullanımda kasmaması gerekirken sorun çıkartıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı