RX 470 güç kablosunu takılmazsa ne olur?

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 546

karul

Decapat
Merhaba, 2. el 1450TL'ye RX 470 almayı planlıyorum. Elimde 300W Power Boost marka bir PSU var. Bu kart için yetmiyor diyor çoğu kişi. Sadece gücü anakart üzerinden versem yeter mi? Hem güç kaynağımda ekran kartı için kablo yok hem de yetmiyor. Performans düşüşü yaşasamda kullanabilir miyim?

Merhaba, 2. el 1450TL'ye RX 470 almayı planlıyorum. Elimde 300W Power Boost marka bir PSU var. Bu kart için yetmiyor diyor çoğu kişi. Sadece gücü anakart üzerinden versem yeter mi? Hem güç kaynağımda ekran kartı için kablo yok hem de yetmiyor. Performans düşüşü yaşasamda kullanabilir miyim?

Maalesef kullanamazsınız hocam kart açılmaz bile.

Peki. Şu an alsam 1-2ay sonra güç kaynağını alınca kullansam mantıklı olur mu? Yoksa güç kaynağını aldıktan sonramı almalıyım? Satılır diye korkuyorum.

Mantıken ilk önce kartın çalışması için güç kaynağı lazım. Eğer uyguna gördüyseniz ekran kartını alın başka müşteri kapmadan. Sonra ise parayı toplar güzel bir PSU alırsınız.

Pahalı 1100 civarı RX470 bulup elinizdeki PSU'yu satıp bütçenize ekleyip yeni PSU almanız daha mantıklı olr.

Pahalı 1100 civarı RX470 bulup elinizdeki PSU'yu satıp bütçenize ekleyip yeni PSU almanız daha mantıklı olr.

Eğer elden teslim alacaksam 1450TL dediğim bana en yakın olan. Param Güvende ile satıyorsa kargo ile alabilirim. Ayrıca kendi PSU'mu satmam biraz zor. Aşırı eski ve PSU gibi parçalar kolay satılmıyor.

Geri
Yukarı