RX 470 nasıldır?

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Xeon X5460 3.16 (3.9 OC) işlemcim var, ekran kartım yetersiz kalıyor ve yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. RX 470 alacağım gibi çünkü 1050 Ti'den daha iyi ve işlemcim besleyebiliyor fakat aklımda ki soru şu: Bu ekran kartı beni ne kadar idare edebilir ve şu anki FPS değerimden kaç FPS yükseliş olur ve almama değer mi ileri dönük bir ekran kartı olur mu veya bundan daha iyi alabileceğim işlemcimin besleyebileceği bir ekran kartı var mı?

Şu anki sistemim:

Xeon X 5460 3.9 GHz OC.
AMD Sapphire HD 6850.
4 GB 1000 MHz OC RAM.
Bu sistemle GTA'da normal ayarlarda 45 FPS alıyorum, bu FPS ne kadar yükselir? Şimdiden teşekkürler.

Bu ekran kartı sisteminizdeki herhangi bir parçanın muadili dolana kadar götürür, tabii ki de FPS'de artış kısıtlı biçimde olacaktır çünkü 4GB belleğiniz var minimum 8GB olması gerekiyor.

4 GB 1000mhz RAM yetersiz hocam. RX 470 ile bayağı performans yaşarsınız. İşlemcinize de bağlı olarak 1080P/60FPS oynarsınız çoğu oyunu ayarları kısmen çekerek. RAM'i yükseltirseniz tabi.

Videolar da izlediğim kadarıyla 3.8 GHz işlemci de darboğaz yapmıyordu benim ki 3.9 darboğaz olmaz diye düşünüyorum bir de hangi serisini almalıyım Nitro mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı