RX 470 performansı nasıldır?

Ssansarsalvo

Hectopat
RX 470 4 GB almayı düşünüyorum internetten gücüne falan bakayım dedim hoşuma gitti. Siteden baktığımda lighting render falan 100 FPS olduğuna emindim. Bugün baktığımda böyle gösteriyor. Önceden yanlış ekran kartına mı baktım bu kadar güçsüz mü bu ekran kartı?

Ekran Görüntüsü (203).png

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 470 4 GB almayı düşünüyorum internetten gücüne falan bakayım dedim hoşuma gitti. Siteden baktığımda lighting render falan 100 FPS olduğuna emindim. Bugün baktığımda böyle gösteriyor. Önceden yanlış ekran kartına mı baktım bu kadar güçsüz mü bu ekran kartı?

Eki Görüntüle 748640

O site biraz sıkıntılı, başka sitelerden bak derim. Forumda yasak bu arada o site.

RX 570 performansı bir karttır. Kartın sıfırı yoktur. Alırken dikkatli olun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminiz nedir? RX 470 güzel bir kart fakat sıfırı alınmaz.
2. el alacağım daha sistem topluyorum ancak atayım:

700 lira ile alabileceğim en iyi kart bu mu peki?

2. el alacağım daha sistem topluyorum ancak atayım:

700 lira ile alabileceğim en iyi kart bu mu peki?
Sistem gayet iyi, ikinci elde çok fazla mining yapılmış kart var bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor.

Sistem gayet iyi, ikinci elde çok fazla mining yapılmış kart var bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor.
Yok mining yapılmış kart değil ama bu kar 57 fps vercek kadar kötü mü?
Yani alınabilecek mantıklı kartlardan birisi fakat ikinci el bulabilirseniz GTX 970 bakın derim. Daha performanslı.
gtx 970 2. el fiyatları 1000 liradan başlıyor 15-25 fps için o kadar bütçemi artıramam malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı