RX 470 Sistem

Furkan ATICI

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün topladığım sistemi sipariş verdim hayırlısıyla. Sistemi kardeşime topladım. Eski püskü bir dizüstü bilgisayarda oyun oynamaya çalışıyordu şimdi daha iyi oldu mutlu olacak :) Topladığım sistem aşağıdadır arkadaşlar. Sizce bu sistem oyunlarda nasıl performans gösterir? Oynayacağı oyunlar GTAV, CS GO, ETS2, SKYRIM gibi oyunlar. Memnun eder mi? Sistemi yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden herkese :)

SİNERJİ PC EN GÜNCEL.png

Gayet memnun eder. Sistem yeterli ve sağlam. Hayırlı olsun, bol fps'li günler.

Hayırlı olsun öncelikle.
Tavsiyem bir SSD takviyesi yapmanız, SATA diski de depolama için kullanırsınız.

Çok teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için :) Bütçem yetmediği için şimdilik SSD almadım, diğer parçalara yatırım yapmak istedim onuda hallederim ilerde :)

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullansın. Laptop' daki oyun performansına göre çok farkedecek ve oyunun zevkini %100 alacaktır. Tekrar güle güle kullanın.

Bence o 8gb rami 16 gb yapsan çok daha iyi olur çünkü artık 8 gb ram artık yeni nesil oyunlar için biraz yetersiz gibi ama sonra takviye yapacağım diyorsan olabilir.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullansın. Laptop' daki oyun performansına göre çok farkedecek ve oyunun zevkini %100 alacaktır. Tekrar güle güle kullanın.

Teşekkürler :)

Bence o 8gb rami 16 gb yapsan çok daha iyi olur çünkü artık 8 gb ram artık yeni nesil oyunlar için biraz yetersiz gibi ama sonra takviye yapacağım diyorsan olabilir.

İleride upgrade edicem sistemi bütçem bu kadarına yetti :)

Anakartı biraz yükseltmelisin bence.

Dostum biraz araştırdım ve bu anakartın yeterli olacağına kanaat getirdim. Ek olarak bir de bütçe sorunsalı.

Sistem dengeli ve güzel olmuş. Tek bir şey söyleyebilirim İ5 6402p yerine İ5 6400 tercih etmeniz daha iyi olacaktır çünkü İ5 6400 modelinde akıllı önbellek özelliği mevcut. Oyunlarda her ikisi de aynı performansı verir fakat günlük kullanımda İ5 6400 bir adım önde. Sistem alınabilir iyi günlerde kullansın kardeşiniz :)

Sistem dengeli ve güzel olmuş. Tek bir şey söyleyebilirim İ5 6402p yerine İ5 6400 tercih etmeniz daha iyi olacaktır çünkü İ5 6400 modelinde akıllı önbellek özelliği mevcut. Oyunlarda her ikisi de aynı performansı verir fakat günlük kullanımda İ5 6400 bir adım önde. Sistem alınabilir iyi günlerde kullansın kardeşiniz :)

Teşekkürler :) Monitör olarak ne tavsiye edersin? Freesync almam gerekli mi? Freesync fiyatları pahalı baya.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı