RX 470 Sistemi Display Port to VGA ile Kullanma

dansjackson

Hectopat
Yakın zamanda böyle bir sistem toplayacağım. Evde bulunan monitörümde D-SUB (VGA) girişi var. Sizce Display Port to VGA alsam çok mu yazık etmiş olurum? Eğer monitör alırsam sistemdeki bazı parçaları kısmam gerekecek ama sistemi de kısmak istemiyorum. Düşünceleriniz nelerdir ?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 2.500TL'e sistem alıp onu 200 liralık monitörde görmek, ne bileyim bana kalırsa çok saçma.

Şuanda sistemde '' şu fazla gelmiş, bunu kısta monitöre yatır '' diyebileceğim bir parça yok, herşey ucu ucuna seçilmiş zaten, görüntü kalitesinde ciddi kayıplar yaşarsın, ama yeni monitör alamıyorsan ne yapıcan, mecbur alıp bir süre bu şekilde kullanacaksın.

Yakın zamanda böyle bir sistem toplayacağım. Evde bulunan monitörümde D-SUB (VGA) girişi var. Sizce Display Port to VGA alsam çok mu yazık etmiş olurum? Eğer monitör alırsam sistemdeki bazı parçaları kısmam gerekecek ama sistemi de kısmak istemiyorum. Düşünceleriniz nelerdir ?

Eki Görüntüle 183016
Dijital çevirici kullanırsanız sorun olmaz. HDMI to VGA için daha sağlıklı diye görmüştüm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı