RX 470'i RX 570 yaptım

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Tüm riskleri alıp MSI mining DVI Armor RX 470 üzerine aynı modelin RX 570 BIOS'unu yazdım, şu an kart heaven Benchmark testlerinde 55-60 derece uzun test sonucu herhangi bir aksilik olmadı eğer siz de yapmak isterseniz bu konuya GPU-Z resminizi atın, size uygun BIOS'u bulayım.
Not: Her BIOS kartlara yazılmaz, GPU-Z'de VRAM Samsung ise Samsung bulunması gerekir.
Öncesi:

Ekran Görüntüsü (24).png

Sonrası:

Ekran Görüntüsü (25).png

BIOS bulma ücreti 1 reaksiyondur. 😀

Olay sadece frekans olmadığı için hiçbir türlü aynı performansı alamazsınız. Eğer soğutabileceğinizi düşünüyorsanız kullanın ama aksi taktirde hiçbir şekilde önermem böyle kullanmanızı.

Tüm riskleri alıp MSI mining DVI Armor RX 470 üzerine aynı modelin RX 570 BIOS'unu yazdım, şu an kart heaven Benchmark testlerinde 55-60 derece uzun test sonucu herhangi bir aksilik olmadı eğer siz de yapmak isterseniz bu konuya GPU-Z resminizi atın, size uygun BIOS'u bulayım.
Not: Her BIOS kartlara yazılmaz, GPU-Z'de VRAM Samsung ise Samsung bulunması gerekir.
Öncesi:

Eki Görüntüle 721129

Sonrası:

Eki Görüntüle 721130

BIOS bulma ücreti 1 reaksiyondur. 😀

Polaris BIOS editör ile yaptınız sanırsam onla arkadaşlarım OC yapıyorlardı stok.

Zamanında MSI Gaming X model bir RX 470'e sahiptim. 570 biosu attığımda kart daha serin ve daha performanslı çalışıyordu. Soğutma konusunda şüphe duyan arkadaşlar görünce yazayım dedim.

Geri
Yukarı