RX 480 90 dereceyi görüyor

Mv ayarını -150 olarak Power limiti -%15 yaptım Core clock ise 1057'de fan ayarlarımı eve gittiğimde atarım.

MSI Afterburner değil de direk Radeon Software'dan mı yaptınız? Radeon Software üzerinden yapmanızı öneririm bir fotoğraf paylaşın ona göre yardımcı olmaya çalışırım.

Normal bir değer aslında.Bence bir profosyenele gostermeniz daha iyi olur çunki bir sürü sebebi ola bilir.Oynadığinız oyunun ayarlarınada bağlı ola bilir.
Genelde oyunları yüksek ayarlarda oynuyorum 60 fps de sabitliyorum 2 tane bilgisayarcıya gönderdim ikisi de ekran kartında bir sorun olmadığını söyledi undervolt ve ped değişimi gibi işlemler yaparak sıcaklığı düşürebileceğimi söylediler undervoltun hiçbir etkisi olmadı tek bir derece bile oynamadı ped ise nasıl değiştirebilirim bilmiyorum neye göre ped satın almam gerekiyor bilmiyorum o yüzden yapmadım.

Genelde oyunları yüksek ayarlarda oynuyorum 60 fps de sabitliyorum 2 tane bilgisayarcıya gönderdim ikisi de ekran kartında bir sorun olmadığını söyledi undervolt ve ped değişimi gibi işlemler yaparak sıcaklığı düşürebileceğimi söylediler undervoltun hiçbir etkisi olmadı tek bir derece bile oynamadı ped ise nasıl değiştirebilirim bilmiyorum neye göre ped satın almam gerekiyor bilmiyorum o yüzden yapmadım.
Hangi oyunları oynuyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı