RX 480 bakımı nasıl yapılır?

mustafasrc60

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Letgo'da ekran kartı ararken 900 TL'ye RX 480 buldum. Mining yapılmış. Yani ben hem tercube olsun hem de PC'ye takmak için bunu almak istiyorum. Bunun termal ped ve macun değişimini nasıl yaparım ve hangi markaları kullanmalıyım? Satın alacağım adam tanıdık sıkıntı yok.
XFX480 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı dediğin gibi kullanılmış ömründen hor kullanılarak yenmiş. Yani termal pedle ve macunla bakım yaparak donanıma hayat veremezsin. Sana tavsiyem dışarıdan kart temiz gözüküyorsa hiç içini açma eforunda bile bulunma. Termal pede ve macuna verdiğin paraya yazık.

Ekran kartı dediğin gibi kullanılmış ömründen hor kullanılarak yenmiş. Yani termal pedle ve macunla bakım yaparak donanıma hayat veremezsin. Sana tavsiyem dışarıdan kart temiz gözüküyorsa hiç içini açma eforunda bile bulunma. Termal pede ve macuna verdiğin paraya yazık.

Dostum ben bunu yapmak istiyorum ya yapmazsam içimde kalir eğer bu konuda bilgiliysen ne kullanacağımı link olarak paylasir misin teşekkür ederim

Bu konuda bilgiliyim ki gelip yazdım. Aksini yapmak istiyorsan tüm her şey senin sorumluluğunda.

Dostum benlik sıkıntı yok açıkçası biraz macera arıyorum yani bunu yapmam için hangi pedleri kullanmaliyim mesela bana link olarak paylasabilirmisn termal macun var ama termal ped ne kullanacağımı bilmiyorum

Geri
Yukarı