RX 480 İçin High Power 750W 80+ PSU Yeterli mi?

Tek kart daha stabil ve sağlıklı çalışır, CF ve SLI sıkıntılı işlerdir. İyi anakart ister, iyi PSU ister, çok güç tüketir, uyumsuz çalışabilir... Fazladan alacağın 5-6 FPS'e değmez.

Tek kart al, daha ucuz ve temiz iş.

He bu arada GTX 1080, 2x RX 480'i tokatlar ;)

İşler öyle yürümüyor.
Bende zaten dalgasına dedim kardeşim :D

Fazla hardcore oyuncu değilim ki GTX1080 ler lazım olsun.

Bi CSGO girerim bi Fifa bu kadar :D

Birazda AMD seçmemin sebebi FreeSync olması ve FS destekleyen monitörlerin ucuz olması :D

Dalgasına dedim kardeşlerim :D

Tek kart daha stabil ve sağlıklı çalışır, CF ve SLI sıkıntılı işlerdir. İyi anakart ister, iyi PSU ister, çok güç tüketir, uyumsuz çalışabilir... Fazladan alacağın 5-6 FPS'e değmez.

Tek kart al, daha ucuz ve temiz iş.

He bu arada GTX 1080, 2x RX 480'i tokatlar ;)

Satmasıda dert iki karttan birini satarken diğeri aylarca yatabilir gün geçtikçede değer kaybeder.

2xRX480 > GTX1080 :D
Öyle olmuyor o işler. SLI veya CF mantıklı iş değil. Hem her oyun desteklemiyor hem de 2. kart +%100 performans sağlamıyor. Tek kart her zaman daha iyidir.

750W değil 600W bile yeter sisteme ancak PSU'dan ziyade SSD'nizi beğenmedim. Samsung 850 EVO veya 750 EVO öneririm. Bahsettiğiniz SSD iyi değil. Benim verdiğim modeller daha kalitel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı