RX 480 ile PS4 emulatörü çalıştırma

Daha fazla  
Arkadaşlar uzatmayacağım. Bir RX 480 ekran kartı ile PS4 emulatörü çalışabilir mi? Sonuçta aynı mimari, içerikleri de benzer. Bunu sadece Final Fantasy 15 heyecanı ile soruyorum, lütfen anlayın :'). Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

PS4-SLIM-2016-VS-PS4-PRO.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Emülatör zaten yok. Onun dışında PS Now var. İstersen FF 15 için onu almayı deneyebilirsin. Kaldı ki daha PS2 emülatörleri sabit değilken 2x 1080 bile kurtarmaz. Ya da hevesini alana kadar birinden ödünç almayı hatta para çok sorun değilse 1-2 hafta için kiralamayı bile düşünebilirsin.

Emülatör zaten yok. Onun dışında PS Now var. İstersen FF 15 için onu almayı deneyebilirsin. Kaldı ki daha PS2 emülatörleri sabit değilken 2x 1080 bile kurtarmaz. Ya da hevesini alana kadar birinden ödünç almayı hatta para çok sorun değilse 1-2 hafta için kiralamayı bile düşünebilirsin.

İlk olarak ps2 ve 3, PS4'e göre bilgisayardan daha farklı bir donanıma sahip. Sonracuma ben ps4 pro'nun sahip olduğu gpu ile aynı mimariye sahip olan bir polaris kartının oyunlar üzerinde nasıl çalışacağını ya da çalışmayacağını sordum. Ama cevap için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3'ün bile emulatörü yok. Keşke olsa da Exclusive'leri oynayabilsek. Şahsen ikinci el PS4 bakınıyorum şimdiden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı